Karadeniz Pet

Kuşum Kağıt yiyor

abdullahsahinx

Meraklı Üye
kuşum kağıt Yiyor , iki gündür abartmaya başladı , acaba nedeni nedir çok iyi bakıyorum kuşa , her gün düzenli altını değişiyorum , yemini temizliyorum , kafes kapısı sürekli açık ele alışık eve alışık neden bilemedim ama , hasta mı acaba ?

image image image

Şimdi baktım temizlerken kağıtlar hep altta ve suluğun içinde acaba neden yapıyor ?

image

..

Kuşlar kemirgen canlılar kızgınlıkta olsun olmasın.
1- Izgara alabilirsin.
2- Kafes altına mısır granül kullanabilirsin.
Kafesin fotoğrafını da paylaşabilir misin acaba ?

Hocam şimdi iki kuşum var benim erkeği yeni adlım yaklaşık 1 yaş1 ay gibi birşey bu kuşum da dahA YAVRU erkek kızgın olduğu için dişiye baya baskı yapıyor ,, sitedeki bilgili kişilere sordum farklı iki kafese katmam gerektiğini söyledi i şimdilik ufak bir kafes kullanıyorum bir iki güne eski kafese alacağım

Hocam şimdi iki kuşum var benim erkeği yeni adlım yaklaşık 1 yaş1 ay gibi birşey bu kuşum da dahA YAVRU erkek kızgın olduğu için dişiye baya baskı yapıyor ,, sitedeki bilgili kişilere sordum farklı iki kafese katmam gerektiğini söyledi i şimdilik ufak bir kafes kullanıyorum bir iki güne eski kafese alacağım
Bu dişi kuşun 5-6 aylık mıydı?

Bu dişi kuşun 5-6 aylık mıydı?
hocam fotoğraftaki kuş işte ,, dişi kuş bu evet 5-6 aylık dediler bu sayfada ? ,, neden daha mı büyük yada küçük ,, biraz fazla yiyorda hocam büyük görünüyor olabilir de ☺ ☺

hocam fotoğraftaki kuş işte ,, dişi kuş bu evet 5-6 aylık dediler bu sayfada ? ,, neden daha mı büyük yada küçük ,, biraz fazla yiyorda hocam büyük görünüyor olabilir de ☺ ☺
Yok 5-6 aylık olduğunu başka konudan biliyorum da. Erkek kuşu ayırman bir çözüm olmaz dişi kuş kızışması için ort. 3-4 ay daha var.

Yok 5-6 aylık olduğunu başka konudan biliyorum da. Erkek kuşu ayırman bir çözüm olmaz dişi kuş kızışması için ort. 3-4 ay daha var.
hocam şlimdi kavga etmiyorlar ,, biraz dahaha bekleyip göreceğim,,

Geri