Karadeniz Pet

kuşum kabarık ve dışkısı çok kötü

Şeker2019

Paylaşımcı Üye
kuşum kabarık kafesin tabanında duruyor. dışkısı yeşil ve su gibi. kuşum arada yem yiyor ama halsiz. lutfen yardım edin kuşumun ölmesini istemiyorum. evde ne yapabilirim? patates haşlayıp vereceğim az sonra. başka ne yapmalıyım yardim edin lütfen
20210107_160504.jpg

evet gündüz sıcak akşam soğuk olduğu için bizde üşüttüğünü düşünüyoruz. Sizce ne yapmalıyım? evdeki imkanlarımla ne yapabilirim? az sonra haşlanmış patates vereceğim. aksam da pirinç suyu vereceğim başka ne yapilabilir

evet gündüz sıcak akşam soğuk olduğu için bizde üşüttüğünü düşünüyoruz. Sizce ne yapmalıyım? evdeki imkanlarımla ne yapabilirim? az sonra haşlanmış patates vereceğim. aksam da pirinç suyu vereceğim başka ne yapilabilir
benimde kuşum aldığım zamanda üşütmüşü ben aıp ısıtmıştım zaten hep zar alanlara girmeye çalışıyordu eğer elde tutlduğu zaman korkmuyosa ısıtabilirsiniz bence yada kafesini örtülerele sarın sıkıca yani olabildiğince kuşunuzu ısıtın benim kuşu böyle iyleşmişiti son olarak kuşunuzu bi havluya sarıp ısıtabilirsinz banyodan çıkınca kurularr gibi

benimde kuşum aldığım zamanda üşütmüşü ben aıp ısıtmıştım zaten hep zar alanlara girmeye çalışıyordu eğer elde tutlduğu zaman korkmuyosa ısıtabilirsiniz bence yada kafesini örtülerele sarın sıkıca yani olabildiğince kuşunuzu ısıtın benim kuşu böyle iyleşmişiti son olarak kuşunuzu bi havluya sarıp ısıtabilirsinz banyodan çıkınca kurularr gibi
ben güneşe koyduğumda çok hareketlendi az önce sonra güneş gidince geri yerine aldım şimdi halsizleşti yine. yardımınız için sağolun. sıcak tutmaya çalışacağım

dışkısında sindirilmemiş yem var ne yapmalıyım? yarın kuşçuya götüreceğim. sabah kadar yasar mı lütfen yardım edin mavişim ölmesin

kuşum biraz düzeldi derken dıskısındaki yemleri gördüm lütfen yardımcı olun yarın kuşcuya gidecegim sabaha kadar dayanır mı? bu arada kusum bi halsiz bi hareketli

tamam yardımınız için teşekkürler yarına kadar bi şey olur mu kuşuma

Geri