Karadeniz Pet

Kuşum kafasını çok kötü çarptı

Froozen

Meraklı Üye
Kuşumu ilk gün akılsız gibi saldım 6 kere felan çok kötü pat diye çarptı
Birşey olurmuş artık 2 hafta sonra salıcam

Kuşun fotoğrafını paylaşırmısın ..

Kuşun fotoğrafını paylaşırmısın ..
Kuşumu gözlemlediğim kadarıyla gayet iyi görünüyor ve nedense elime alıştı hiç parmağıma çıkmazdı az bastırdım ayak üzerine parmağına çıktı ve kuşum daha güvenli artık yem yiyor ancak kafası sanki ağır geliyor gibime geldi

Ekli dosyalar

• 20181020_204546.jpg
    20181020_204546.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 64
Dostum kullanıcı ismine bakmadım ama sana bişi sorucam açtığın konular hiç hoş değil her gün şu hayvanın başına bir iş geliyor yazık günah yapma kardeşim kobay olarak kullanmayın şu kuşu yazık günah vebali büyük sahiplendirmek istemiyosan yerin İstanbuldaysa söyle geliyim parasını veriyim bana sat..

Dostum kullanıcı ismine bakmadım ama sana bişi sorucam açtığın konular hiç hoş değil her gün şu hayvanın başına bir iş geliyor yazık günah yapma kardeşim kobay olarak kullanmayın şu kuşu yazık günah vebali büyük sahiplendirmek istemiyosan yerin İstanbuldaysa söyle geliyim parasını veriyim bana sat..
Hayır ilk kez kuş aldığım için öyle oldu artık daha dikkatli olcam kuş gayet sağlıklı ben sadece biraz abarttım

Ekli dosyalar

• IMG-20181020-WA0002.jpg
    IMG-20181020-WA0002.jpg
    147.6 KB · Görüntüleme: 61
Bu kuş sürekli yanında sigara içilen , dayınız tarafından resim çerçevesiyle sıkıştırılan kuş değil mi ? Yalnız rengi de çok güzel maşallah. Lütfen canlılarınıza güzel bakın , bir cana Can olmak cidden çok önemli bir şey.

Yazık günah hayvana resmen oyuncak gibi kullaniyorsunuz bakamayacaksiniz o hayvana yazik etmeyin yok dayim kafesle duvara sıkıştırdı yok yaninda sigara içiyorlar o kuşu iyi bakabilecek birine sahiplendirin kardeşim.

Eve kuş alıp eziyet etmek????
Allahinizdan bulun.

Arkadaş olmayan şeyleri olmuş gibi anlatıyor(trollüyor)öteki konusunda belirtmiş.
Bu kuş sürekli yanında sigara içilen , dayınız tarafından resim çerçevesiyle sıkıştırılan kuş değil mi ? Yalnız rengi de çok güzel maşallah. Lütfen canlılarınıza güzel bakın , bir cana Can olmak cidden çok önemli bir şey.
Eve kuş alıp eziyet etmek????
Allahinizdan bulun.

Yazmayacaktım fakat gönlüm razı değil. Almışsınız besliyorsunuz iyi hoş bu sürecte arastırma yapın troll konular acmayın bize de soruyorsunuz bizde cevap veriyoruz iyiliğimizi suistimal etmeyin cidden yardıma muhtaç insanlara bile yardım edemiyoruz bu tip konularda. Yeni besliyorsanız kuşun sağlıklı olduğunu nereden biliyorsunuz. Derneğe üye üreticiler bile bazı hastalıkları bilmezken(anlamadığı hastalık varsa) senin sağlıklı demen güzel değil.

Yazmayacaktım fakat gönlüm razı değil. Almışsınız besliyorsunuz iyi hoş bu sürecte arastırma yapın troll konular acmayın bize de soruyorsunuz bizde cevap veriyoruz iyiliğimizi suistimal etmeyin cidden yardıma muhtaç insanlara bile yardım edemiyoruz bu tip konularda. Yeni besliyorsanız kuşun sağlıklı olduğunu nereden biliyorsunuz. Derneğe üye üreticiler bile bazı hastalıkları bilmezken(anlamadığı hastalık varsa) senin sağlıklı demen güzel değil.
Moralimizde boşuna bozuluyor.yalandan yere konu açmış insanın canını sıkıyor.ben o konuları gördükçe için sıkıldı.

Geri