Karadeniz Pet

Kuşum kafesine durmuyor

Winchester

Yeni Üye
Merhaba arkadaslar kuşum kafesine girmek istemiyor salıyorum evin tepesinde bir yerde duruyor ne bizimle sosyallasıyor ne de yem su içiyor kafesine sokmak istiyorum yem yesin diye 5 dk durmak istemiyor bunun için ne yapabilirim birde o tepedeki yeri kapatsam stres olur mu benimle hiç bağlantı kurmuyor sadece orda duruyor teşekkürler

Bir süre salmamanız gerekiyor kafesde dursun veya durmasın. O kendisi durmayı öğrenecek elbet :)

Kendini o şekilde mutlu hissediyordur. Acıktığında mutlaka beslenir zaten. Bence kafese kapatmayın. Kuşlar içgüdüsel olarak yüksek yerlerde durmayı sever.

Kendini o şekilde mutlu hissediyordur. Acıktığında mutlaka beslenir zaten. Bence kafese kapatmayın. Kuşlar içgüdüsel olarak yüksek yerlerde durmayı sever.

İç güdüsel olarak tamamda hiç beslenmiyor su içmiyor ben elimle yedirip içiriyorum bütün güz evdeyim gözlemlerim bu yönde bir de iletişim kalmıyor aramızda tepeye kondumu saat kaç olursa olsun kafese koysam çırpınıyor kalamar kemiği meyvelere dokunmuyor bile ne yapıcagımı bilemiyorum yardım edin

Bir süre salmamanız gerekiyor kafesde dursun veya durmasın. O kendisi durmayı öğrenecek elbet :)
Kesinlikle durmuyor suyunu yemini ben yediriyorum tepeyi engellesem mi acaba cıkmasını en azından baska yere konsa daha cok sosyallesir evi tanır diye düsünüyorum

İç güdüsel olarak tamamda hiç beslenmiyor su içmiyor ben elimle yedirip içiriyorum bütün güz evdeyim gözlemlerim bu yönde bir de iletişim kalmıyor aramızda tepeye kondumu saat kaç olursa olsun kafese koysam çırpınıyor kalamar kemiği meyvelere dokunmuyor bile ne yapıcagımı bilemiyorum yardım edin
Tepedeki yeri kapatmayı deneyin bakalım bir gün de o şekilde gözlemleyin.

Geri