Karadeniz Pet

Kuşum kanatlarını kaldırıyor

Mustafa KRBCK

Meraklı Üye
Selamınaleyküm arkadaşlar konunun başlığındanda belli olduğu üzere kuşum bugün kanatlarını hafifçe kaldırıyor ve oynatıyor. Dün akşam birşeyi yoktu böyle bir hareketi yoktu bu sabah başladı bu harekete. Kanatları nı kaldırdım baktım yara felanda yok sizce neden yapabilir. Bu hareketi kuşum erkek.

Gerinme şeklinde mi kanatlarını kaldırıyor tam bilgilendirir misiniz?

Hayır gerilme şeklinde değil normal kaldırıyor fazla açmadan hafif bir şekilde yukarı kaldırıyor.

Bir sorun olduğunu düşünmüyorum genel de uykudan kalktıklarında o haraketi yaparlar ya da avcunuzla tutttuktan sonra bıraktığınız da yaparlar endişe edilecek bir durum yok :)

korkmanıza gerek yok bişey olduğunu sanmıyorum bide acaba evin içi sıcak mı veya uctukldan sonra mı yaptı terleyince yaparlarda bazen

Korkulacak bir durum yok yani :) Evin içi ne sıcak ne soğuk birde gece yatmadan önce battaniye ile örtüyorum bi sakıncası olmaz demi bu aralar burnu akıyor da vitamin takviyesine başladım.

Korkulacak bir durum yok yani :) Evin içi ne sıcak ne soğuk birde gece yatmadan önce battaniye ile örtüyorum bi sakıncası olmaz demi bu aralar burnu akıyor da vitamin takviyesine başladım.

geceleri yatmadan sütünü örtün tabikide.Vitamin takviyesi ne başlayın doğal olarakda meyve verebilirsiniz soğuk olmasın yanlız.Birde çok fazla hergün vermeyin haftada 2 kere yeter İyi günler.

Geri