Karadeniz Pet

Kuşum kursak mantarı mı?

Çok aşırı solunum sorunu görünmüyor hafif kuyruk atması mevcut kuyruk atma derecesi artar ise doksisiklin etken maddeli ilaç kullanılabilir.

Yem tüketimi önemli gün içerisinde yumurta haşlayıp sarısını yedirmeyi deneyebilirsiniz, vitamin takviyesi mutlaka yapın durumuna bakalım. Dışkılar kötü görünmüyor.

Çok aşırı solunum sorunu görünmüyor hafif kuyruk atması mevcut kuyruk atma derecesi artar ise doksisiklin etken maddeli ilaç kullanılabilir.

Yem tüketimi önemli gün içerisinde yumurta haşlayıp sarısını yedirmeyi deneyebilirsiniz, vitamin takviyesi mutlaka yapın durumuna bakalım. Dışkılar kötü görünmüyor.
Yumurta maması verıyorum abi, devam ederım aminasol var evde suya bır ıkı damla damlatsam versem? Yem falan yıyor. O etken maddeli dedıgınız hıprodoxi gbı mı abı

Yumurta maması verıyorum abi, devam ederım aminasol var evde suya bır ıkı damla damlatsam versem? Yem falan yıyor. O etken maddeli dedıgınız hıprodoxi gbı mı abı
evet .vitaminiz bir işe yaramaz .gerwit w yada nekton s tavsiye ederim.ilaç olarak bunlarda olur monodoks kapsül (eczane), hipradoxsi (veteriner) levodoks olabilir

İlaç. Ve kaç gun dozu nasıl olmalı
ilaç mı vitamin mi?ikiside farketmez

Abi uzaktan değil ama baya yakına gıdınce kuşun nefes alıp verırken hırıltısı var ne yapmam lazım?

Merhaba bir videoda agzını kıpırdatması diğerinde tık tık cıkardıgı ses var. Telleri kemırmıyor boynunu uzatıp ses cıkarıyor. @ADRIAN @Recai @yao ako

kuşunuzun son durumu nedir nasıl oldu?

kuşunuzun son durumu nedir nasıl oldu?
Merhaba vet e goturdum. Rontgen cekıldı. Ust solunum yolları engeksıyon var. Bırde hava kesesınde kist. Yaşı oldugu ıcın yaslıkuslarda kist olusabılıomus. Kistin alınması soz konusu degıl masada kalır dendı. Ancak kistin ıcındekı sıvıyı azaltabılırız ılaclarla dendı. Ishalı var. Kursak mantarı suphesı hala var. Ama suan ust solunum ıcın ılac kullandım dinlendırmeye aldım probıyotık ve multıvıtamın bakalım yemesı vs iyi. Sizin ki nasıl oldu?

Geri