Karadeniz Pet

Kuşum kursak mantarı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dışkısı o gune gore toparladı baya bi. Ara ara oyle oluyor suan daha katı ama etrafa sarı leke bırakıyor
Şimdi solunumu için bir ilaç kullanıyormusunuz? Yada kursak mantarı demiş onun için? Dışkıda hala yem varmı? Benim fikrim yeniden bir konu açmanız açık açık durumu belirtmeniz bir kaç adet dışkı fotosu video kullandığınız ilaçlar vitaminler hakkında detaylı bilgi yazıp recai ve adrian hocaları etiketlemeniz. Siz vetetinerin ilacı kullanın kanarya hiç beslemedim yumurta yermi marul yermi bilmiyorum beslenmesine imtina edin yemekten kesildimi dönüşü yok onu biliyorum. Ama dediğimi yapın rapor yazar gibi tertemiz bir konu açın eminim fikir yardım verilecek. Dışkı ve video önemli. Birde kullandığınız ilaçlar. Video yu https://streamable.com/ sitesine upload edip paylaşabilirsiniz linki.
endişe etmeyin dediklerinize bakılırsa durum kötü değil inş atlatıcak panik yapmayın... özellikle @Recai hocama güveniyorum bana yardımcıda oldu sükunette verdi sizede yardımcı olacak.

Bu arada o vet e goturdugum acılen gıttgımjz zaman goz kenarı kızardı ve bır anda tuyler dokulmeye basladı goz ustunde şişlik yag bezesı gbı. Suan indi şiş değil tuylerı cıkıyor.
Bunun içinde bir ilaç verdimi? Dediğimi yapın şuan ne ilaç kullanıyorsunuz şikaetiniz neydi dışkı nasıldı şuan nasıl güzel bir başlıkta konunuzu detaylı açın ve lütfen üzülmeyin sabredin dua edin. Daha iyi olcak korkmayın...

Bunun içinde bir ilaç verdimi? Dediğimi yapın şuan ne ilaç kullanıyorsunuz şikaetiniz neydi dışkı nasıldı şuan nasıl güzel bir başlıkta konunuzu detaylı açın ve lütfen üzülmeyin sabredin dua edin. Daha iyi olcak korkmayın...
Tamamdır cok tesekkur ederım Allah razı olsun anladınız halimi solunum ıcın ılac suan kullanmıyorum. Aminasol vıtamın kullandım bı sure bıraktım. Cok sagolun. Sızede cok gecmıs olsun inşallah iyi olurlar 🙏🏻

Tamamdır cok tesekkur ederım Allah razı olsun anladınız halimi solunum ıcın ılac suan kullanmıyorum. Aminasol vıtamın kullandım bı sure bıraktım. Cok sagolun. Sızede cok gecmıs olsun inşallah iyi olurlar 🙏🏻
Olucak inş hiç korkmayın ama dediğimi yapmaktan çekinmeyin açın konu müsait olunca bir makale gibi tüm yaşadıklarınızı ilaçlarınızı videolarınızı resimlerinizi sırasıyla paylaşın. Eminim fayda sağlayacağınız birçok yorum gelcek. Korkmayın üzülmeyin sabırlı olun. Elinizden gelenin fazlasını yapıyorsunuz zaten kendinizi yıpratmayın elde değil biliyorum ben hala toparlanmış değilim ama bir yerden sonra can bu her canlı gibi tadacak ölümü. Allah daha uzun süre ayırmasın sizi...

Olucak inş hiç korkmayın ama dediğimi yapmaktan çekinmeyin açın konu müsait olunca bir makale gibi tüm yaşadıklarınızı ilaçlarınızı videolarınızı resimlerinizi sırasıyla paylaşın. Eminim fayda sağlayacağınız birçok yorum gelcek. Korkmayın üzülmeyin sabırlı olun. Elinizden gelenin fazlasını yapıyorsunuz zaten kendinizi yıpratmayın elde değil biliyorum ben hala toparlanmış değilim ama bir yerden sonra can bu her canlı gibi tadacak ölümü. Allah daha uzun süre ayırmasın sizi...
Evet burda bana neler yazılmıs şok içindeyim. Veterınere kusu bıraktım solunumu azalmıstı oksojen vs verılcektı o donem 5 gun ayrı kaldık. Ben içim dışıma cıkana kdar agladım evde kafesınıb oldugu yer bomboş kaldı. Cok acı. Benım hayvan sevgımı bilseniz... emınım sızlerde oylesınız ama hıc bu kdr tepkı beklemıordum benım uslubum belkı yanlıs anlasıldı bılmıyorum ama neyse artık. Dedıgını yapcam. Cok sagolun yardımcı oldunuz 🙏🏻 Allah razı olsun. Tekrardan gorusmek uzere

Kimse kimseyi burda terslemiyor herkes yardımlaşmk için burda herkes kuş besliyor seviyor sorduğum soruda gayet normaldi hayır o yemleri yemiyor diyebilirdiniz kimse sinirinide burda çıkartamaz kusura bakma hala konuşma tarzından karakterini az çok analiz edebiliyor ve kendi seviyeme uygun bulmadıgım için tartışmaya bile layık görmüyorum . Kuşa üzülüp yazdım umarım iyileşir

Kimse kimseyi burda terslemiyor herkes yardımlaşmk için burda herkes kuş besliyor seviyor sorduğum soruda gayet normaldi hayır o yemleri yemiyor diyebilirdiniz kimse sinirinide burda çıkartamaz kusura bakma hala konuşma tarzından karakterini az çok analiz edebiliyor ve kendi seviyeme uygun bulmadıgım için tartışmaya bile layık görmüyorum . Kuşa üzülüp yazdım umarım iyileşir
Bakın siz oyle bır soru soruyorsunuzki sanki o yemleri yemıyor umarım dermıscesıne. Allah askına yanı kendıme yakıstıramadım ya bu soruyu bana sormanıza oyle bır vıcdanszlık nasıl yapılır. Layık gor veya görme 8 yaşına gelmiş yaşıda var ama ben hala el bebek gul bebek bakıp ıyılestırmeye calısıyorum. Burda hayvan sahıplerını suclamak senın en son yapcağın iş. Yardım edebıöıyorsan tecrubenı paylaşırsın insanları eleştırmessın

Suçlamadım imada bulunmadım kuş belki yere inip yemiştir olabilir bunda ters bir yan yok kuş hakkında bilgi için sorular soruydu benim kuşlarımda dışkı yiyor arada. Sen yersiz tepkinin farkına varıp terslediğin herkesten özür dilemek yerine o davranışının sebebini hayvanını çok sevmene bağlıyorsun biz sanki çöpte besliyoruz herkes el bebe gül bebe bakıyor emin ol hayvan sevmesek burda işimizde olmaz kimse yorumdan para kazanmıyo vicdanen burda ama yardım etmeye çalıştığımız kişi tersliyor neymiş kuşu çok seviyomuş. Herkesin kaybı oldu acısı oldu merak etme böyle yaparak bi sonuç elde edemezsin

Suçlamadım imada bulunmadım kuş belki yere inip yemiştir olabilir bunda ters bir yan yok kuş hakkında bilgi için sorular soruydu benim kuşlarımda dışkı yiyor arada. Sen yersiz tepkinin farkına varıp terslediğin herkesten özür dilemek yerine o davranışının sebebini hayvanını çok sevmene bağlıyorsun biz sanki çöpte besliyoruz herkes el bebe gül bebe bakıyor emin ol hayvan sevmesek burda işimizde olmaz kimse yorumdan para kazanmıyo vicdanen burda ama yardım etmeye çalıştığımız kişi tersliyor neymiş kuşu çok seviyomuş. Herkesin kaybı oldu acısı oldu merak etme böyle yaparak bi

Senın akıl saglıgında sıkıntı mı var? Ne sacmalıyorsun?? Ben sana sen copte mı bakıyorsun dedım senın kuşunun varlıgından bnım haberım bıle yok varmı yok mu bas git işine klavye delıkanlısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri