Karadeniz Pet
35 gramdan yaklaşık 33e düştü sürekli zayıflıyor elimden birşey gelir mi?Ne yaptıysam iştahı açılmıyor
Yumurta haşlayın, sarısını su ile muhallebi kıvamına getirin. Çay kaşığı ya da şırınga ile kuşa yedirin..

Kuşum yaklaşık 3 haftadır kabarık ve az yem yiyor.Ilk hafta birkaç kere kustu.Pek şüphelenmedim boğazında yem falan kalmıştır diye düşündüm ve 1 hafta içinde geçti.Fakat kuşumun göğüs kemiği belirgin bir şekilde elle hissediliyor. Dal darı veriyorum ve bir tek onu iştahla yiyor normal yem yediğini pek görmüyorum.Kursak mantarı ilacı ve vitamin desteği veriyoruz.Dıskılari normal ve oda sıcaklığı da normalden sıcak yani ondan kaynaklanacağını sanmıyorum.Kısaca kuşumun özeti kabarık,iştahsız,keyifsiz,zayıfladı,3 günde bir dışkıları popo kısmına yapışıyor,göğüs kemiği elleyince sert bir şekilde hissediliyor. Bu mutlaka veterinere götürmeye çalışacağım.Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Bir an önce http://www.istanbulvet.com/iletisim/ buraya götürmenizi öneririm . Muhabbet kuşları hakkında en iyi bilgiye sahip veteriner kliniği diyebilirim. Keşke 3 hafta beklemeseydiniz.

Kusuyormuş gibi yapıyor ve hiçbirşey yemiyor zayıflıyor umidim bitmeye başladı... Başka tavsiyesi olan var mı?

Geri