Karadeniz Pet

Kuşum kusuyor ve dışkısı garip.

Cikocakil

Yeni Üye
Kuşum dün akşam çok kustu. Bugün de akşam bir kez kustu ama dışkısı koyu yeşil ve sümüksü bir yapıya sahip. Nesi var? Bulunduğum şehir küçük ve veteriner sadece büyükbaş hayvanla ilgileniyor.
Enerjisinden yemesinden içmesinden yana bir sıkıntısı yok. Hasta mı? İnternetteki yorumlar beni çok korkutuyor. O benim canım. Yardım edin lütfen
37654

kusmuğu nasıl ? öğütülmemiş yem mi ? yoksa sıvı gibi mi ?

Şu bir hafta çok fazla dal darı da yedi. Gerek kırmızı gerekse beyaz. Günde bir tane bitirdi neredeyse. Ben de çok sevdi herhalde diye. Gün aşırı değiştirdim. Ondan olabilir mi ki :(

Dal darıyı açık olarak mı aldınız ? yoksa paket olarak mı ?

Ama diğer kuş da yedi. Çift kuşlarım. Diğerinin maşallahı var. Nazar değmesin

Dal darıların içinde karışık olarak bayat olanlar veya bakteri üreyenler olabilir.
Suluğuna taze su koyarak 4 damla elma sirkesi damlatın eyer elma sirkesi yoksa 4 damla limon damlatın ve içmesini sağlayın.Eğer bakteri kaynaklıysa bakterilerin ölmesine yardımcı olur.

Tamamdır hemen koyuyorum. Teşekkür ederim. Patates haşlasam da olur mu?
Ölmez dimi kuşum? Bir şey olmaz? Başka şehire gidip hayvan hastanesine de götürebilirim şimdi yola çıkıp? Ölmez dimi?

Eyer ki kuştan anlayan bir veteriner bulabilirseniz götürün . İnşallah bir şey olmaz . Kuşlarınıza açık satılan ürünleri vermeyin

Kuşun fotoğragını ekler misiniz? Hastaneye gitmeniz mümkünse teyit amsçlı gidin derim.

Gece başındaydım da sizin mesajınızı geç gördüm şu an işteyim. Sabah kalktığımda kakası açık yeşile yaklaştı biraz ama yine de diğer kuşumunki gibi tam açık yeşil değil.
Kuşum enerjik. Hatta dışarı çıkarmadım diye kapının önünde bana car car bağırıyordu :) poposu ise dün akşam yeşildi. Kakası bulaşmıştı. Haşlanmış patates iyi mi geldi ki?
İşyerindeyim ama aklım da kuşumda. Video çekmiştim videodan foto gönderiyorum. Kustuktan sonra çekmiştim
37667

Şu an düzgün kaka yapıyor ve gözlemlediğim kadarıyla kusmuyor.inşallah tekrarlanmaz. Ödüm koptu. Gece uyuyamadım
Çok teşekkür ederim yorumlarınız için çok sağolun

Geri