Karadeniz Pet

Kuşum kusuyor ve halsiz

Azra123

Yeni Üye
Merhabalar önceden tek kusum vardı çok kusmaya halsiz olmaya başlayınca yanına dost aldık baya iyileşti fakat tek bir gecede kusup vefat etti diğer yanına aldığımız kuşta dün iki kez kustu daha küçük 2.5 aylık daha küçük olduğundan bu normalmi yoksa ölen kuşumuzdan hastalık bulaşmış olabilirmi ötüyo keyfi iyi ama biraz da yalnız hissediyo yanına bir kuş alsam düzelir mi birde ölen kuşum kursak mantarının oldugundan öldükten sonra şüphelendik ama diğe rkuşlar gibi o kadar ağır geçirmiyodu şimdi 2.5 aylık olan kusuma bulaşmış olabilir mi ya da yalnızlıktan mı böyle

20201110_151924.jpg

mantar değil bakteriyel enfeksiyon bulaşmış, mümkünse veterinere götürün. götüremezseniz de yine veterinerden %2.5 enrofloksasin içeren antibiyotik almanızı tavsiye ederim kuş su ve yemden kesilmeden

nefes alıp verirken kuyruğunu sallıyor ve kusuyorsa mantardır

kusura bakmayın 8nternet sorunum yüzünden bir süre bakamamışım yardımlarınız için tesekkürler kusumun iştahı falan gayet iyi sessiz de degil ama yinede bir korktum acaba bir sey var mdiye tekrar attım dışkılarını bunu şimdi cektim zaten max iki günde bir değiştiriyorum altını her gün suyunu yeniliyorum umarım bir hastalığı varsa da iyileştirebilirim

Geri