Karadeniz Pet

Kuşum kusuyor(Videolu)

kadifepamuk

Yeni Üye
Kuşum bugün üst üste kustu ve yem çıkardı. Dışkısı, hal hareketi normal. Ne yapabilirim?

şimdi ise bir süredir bu şekilde oturuyor. Ağrısı mı var acaba? Yardımcı olursanız sevinirim.

Nefes alıp verirken kuyruğu atıyor gibi geldi bana.(solunumsal bir durum olabilir) Dışkısının fotoğrafını atar mısınız?

Ekli dosyalar

• IMG_8478.JPG
    IMG_8478.JPG
    662 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG_8479.JPG
    IMG_8479.JPG
    1.3 MB · Görüntüleme: 14
Dışkılar genel olarak normal. Tedbir amaçlı suluğundaki suyuna üç dört damla elma sirkesi damlatabilirsiniz. Suyunu günlük değiştirin ve bu sirkeli uygulamayı iki gün yapın. Kuşun durumunu gözlemleyin. Günlük taze meyve sebzesini verin.

Meyve sebzeye pek dokunmuyor, suluğuna da aslında arada sirke damlatıyorum ama bugün tekrar yapayım.
Cevabınız için teşekkür ederim.

Kuşum bugün üst üste kustu ve yem çıkardı. Dışkısı, hal hareketi normal. Ne yapabilirim?

Bana bu normal bisey gibi gelmiyo.benimkinin baska sorunlarida vardi ama boyle yapip cikardigi seyede bakmak lazim bence.benim yavrum rahmetli oldu.bi onceki gun boyleydi .ama kustugu seyler butun butundu birsuru yem cikarmisti hepsi oldugu gibi duruyordu.sonra cok halsizlesti ve... yemden bi verim alamadigini soylemisti kuscu .yemdende olabilir dedi.

Geri