Karadeniz Pet

Kuşum nefes alamıyor

Omerc

Yeni Üye
Uzun zamandır ucamayan kusum yaklasık bir haftadır nefes almakta zorlanıyor uykulu bir hali var oterken sesi cıkmıyor dun baya arastırdım ve azomax diye bir ilac aldım yarım suluga nohut tanesi kadar toz karıatırdım ancak kusum sudan icmiyor baska turlu nasıl verebilirim bunu dabilmiyorum ne yapmalıyım nefes almakta zorlandıgı cok acık .ulasabilecegim bir veteriner yok

Kullandığınız ilaç hakkında bi fikrim yok uzman arkadaşlar yanıt verecektir. Doğru ilacı kullanıyorsanız ve kuş içmiyorsa ağzına damlatmanız lazım

Kullandığınız ilaç hakkında bi fikrim yok uzman arkadaşlar yanıt verecektir. Doğru ilacı kullanıyorsanız ve kuş içmiyorsa ağzına damlatmanız lazım
antibiyotik oldugu icin agzından ne kadar ve nasıl vermeliyim bilmiyorum ilac azitromisin bilesenli bir ilac bu bilesen olmalı dediklerin icin bunu aldım. tesekkurler

Büyük olasılıkla solunumsal bir problemi var veterinere gittiniz mi? Kaynar su dolu kaba vicksten atın, o kabın ağzını ince bir bezle örtüp kabı kafesin yakınına koyun.

Büyük olasılıkla solunumsal bir problemi var veterinere gittiniz mi? Kaynar su dolu kaba vicksten atın, o kabın ağzını ince bir bezle örtüp kabı kafesin yakınına koyun.
Nane yedirdim taze biraz daha iyi suan kotu olursa ilacı agızdan direk ne kdar vermem gerekir acaba cunku suluktan su icmiyor nohut kadar yrım suluga tozu doktum ama agızdan nekadar ve nasıl vermeliyim bunu merak ediyorum

Bir şekilde veterinere ulaşmaya çalışın durum ciddi çünki bu da bir can sonuçta :(

Nane yedirdim taze biraz daha iyi suan kotu olursa ilacı agızdan direk ne kdar vermem gerekir acaba cunku suluktan su icmiyor nohut kadar yrım suluga tozu doktum ama agızdan nekadar ve nasıl vermeliyim bunu merak ediyorum
Maalesef bu konu hakkında bilgi sahibi değilim. Şu an durumu nasıl?

Bugun daha iyi sulugundan su icti sanırım ilacın ucuncu gunumdeyim seside normallesti tesekkurler yine de bir sure daha devam edeyim kotulesmez umarım tekrar

Geri