Karadeniz Pet

Kuşum paşa çok halsiz ve sürekli uyuyor

ogulcan_avc

Yeni Üye
Kuşum paşa sürekli kabarık şekilde uyuyor sanirim soğuk algınlığı geçiriyor kuyruğu sürekli titriyor , gidip pet shopçuya durumu anlattim bana vitamin alıp vermemi söyledi ama pek etkisi olmadı kuşumda sizce ne yapabilirim , neo terramycin tedavisine başlamayı düşünüyorum lakin izmirde tedarik edecek yer bulamıyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim .

Kuşum paşa sürekli kabarık şekilde uyuyor sanirim soğuk algınlığı geçiriyor kuyruğu sürekli titriyor , gidip pet shopçuya durumu anlattim bana vitamin alıp vermemi söyledi ama pek etkisi olmadı kuşumda sizce ne yapabilirim , neo terramycin tedavisine başlamayı düşünüyorum lakin izmirde tedarik edecek yer bulamıyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim .

O ilacı kullanma ağır bir ilaç. Oksitetrasiklin+neomisin sülfat içerikli hiç bir ilacı tavsiye etmiyorum. Kuşlarda felç ve körlüğe sebep olabiliyor.

Kuşun kısa bir videosunu ekle ve dışkı resmi ekle.

O ilacı kullanma ağır bir ilaç. Oksitetrasiklin+neomisin sülfat içerikli hiç bir ilacı tavsiye etmiyorum. Kuşlarda felç ve körlüğe sebep olabiliyor.

Kuşun kısa bir videosunu ekle ve dışkı resmi ekle.

Ekli dosyalar

• CA18AA39-E180-48E0-B93D-15B756B79A94.jpeg
    CA18AA39-E180-48E0-B93D-15B756B79A94.jpeg
    1.9 MB · Görüntüleme: 27
abi ikisini tekte yollayamadım forumu yeni öğreniyorum kusuruma bakma

İki farklı dışkı var burda. İki kuşmu var?

Birde gazete yerine beyaz havlu kağıt yada beyaz peçete ser kafese. Ve bir kaç tane dışkı yapsın öyle resmini çek.

Dışkılar kötü yalnız salmonelladan şüpheleniyorum. Dediğim gibi dışkı resimleri ekle tekrar bakıcam.
tamamdir dediğiniz gibi yapıp atacağım kendi kendine geçme ihtimali yok değil mi bu hastalığın

Geri