Karadeniz Pet

Kuşum sürekli hapşırıyor çok hızlı nefes alıyor ve ağzı açık nefes alıyor

didoşş

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba. Kuşum yaklaşık 2,5 haftadır böyle ıslık gibi hapşırıyor. Çok hızlı nefes alıyor ve bazen de ağzı açık nefes alıyor. İlaçlı su veriyorum şu 5-6 gündür ancak bir gelişme olmadı. Videosunu koyuyorum şuraya dediğim şeylerin hepsi var:
Ne yapmalıyım elimde 3 farklı vitamin/ilaç var veterinere de gitmeyi düşünüyorum ama önce ne olmuş olabilir sormak istedim lütfen yardımcı olun teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba. Kuşum yaklaşık 2,5 haftadır böyle ıslık gibi hapşırıyor. Çok hızlı nefes alıyor ve bazen de ağzı açık nefes alıyor. İlaçlı su veriyorum şu 5-6 gündür ancak bir gelişme olmadı. Videosunu koyuyorum şuraya dediğim şeylerin hepsi var:
Ne yapmalıyım elimde 3 farklı vitamin/ilaç var veterinere de gitmeyi düşünüyorum ama önce ne olmuş olabilir sormak istedim lütfen yardımcı olun teşekkürler.
Solunum yolu enfeksiyonu olabilir solunum sorunu mevcut. Kullandığınız ilacın ismini öğrenebilir miyim?

Solunum yolu enfeksiyonu olabilir solunum sorunu mevcut. Kullandığınız ilacın ismini öğrenebilir miyim?
İlaçların ismini öğrenemedim ama veteriner iki ilacı kullanmamı söylemişti o ilaçlar da bozulmuş herhalde kullanma dedi şimdi de tekrar soracağım

Zurich vétérìnaìre'nin axtım-stop adlı ilacını kullanıyorum yaklaşık 1 haftadır. Suyun 3/1'ine 10 damla katıyorum ancak bu sıkıntılar hafiflese de hala geçmiş değil

hangi ildeyseniz sitede guvenilir veterinerlerin isimleri var o basliga bakin ve götürün acilen

Doksisiklin etken maddeli ilaç kullanmanız lazım monodoks yada hiprodoksi kullanabilirsiniz.
Merhaba..buraya yazmak zorunda kaldım..hiç biyerden cevap alamıyorum.
Benim kusumda da benzer sorunlar var.levadoks verdi veteriner. Nasıl kullanacağını bilmiyorum. Sıvı bir ilaç. Kaç damla damlatmam lazım.

Benim kusumda da benzer sorunlar var.levadoks verdi veteriner. Nasıl kullanacağını bilmiyorum. Sıvı bir ilaç. Kaç damla damlatmam lazım.
Çok geçmiş olsun :( internette bir bilgi var mı ilaçla alakalı? Belki kaç damla olduğu yazıyordur

Tam dolu suluğa 5,6 damla yeterli.

Geri