Karadeniz Pet

kuşum sürekli uçuyor

Kenan Yenici

Yeni Üye
arkadaşlar kuş benden korkmuyor ama çok uçmak istiyorki ben zaten 7/24 çıkarıyorum :) ama sürekli uçuyor bi uçmasını engellicek bişey varmıdır?

Karşı cins bir kuş alabilirsin, kafeste onu oyalayacak bir oyuncak alabilirsin.

arkadaşlar kuş benden korkmuyor ama çok uçmak istiyorki ben zaten 7/24 çıkarıyorum :) ama sürekli uçuyor bi uçmasını engellicek bişey varmıdır?
Ev içerisinde ne kadar uçabilir ki ? Yanınızda durması için ilgisini çekecek şeyler verebilirsiniz

Evde beslenen muhabbet kuşunun uçacağı süre maksimum 1 dakika. Sonra çok yorulur ve bir yere konmak zorunda kalır. Çok uçuyor derken ne demek istediniz? Biraz açıklayın. Kafeste dursun çok uçmasını istemiyorsanız. Büyük kafes alabilirsiniz.

Evde beslenen muhabbet kuşunun uçacağı süre maksimum 1 dakika. Sonra çok yorulur ve bir yere konmak zorunda kalır. Çok uçuyor derken ne demek istediniz? Biraz açıklayın. Kafeste dursun çok uçmasını istemiyorsanız. Büyük kafes alabilirsiniz.
kafesi zaten büyük siz maksimum 1 dk diyorsunuz ama benimki 5 dk ye yakın uçuyor 1 dk dediğiniz gibi baktım 1 dk uçuyor konuyor ama yorulma yok ağzını açıp kapamıyor

Geri