Karadeniz Pet

Kuşum sık sık gagasını açıp hızlı hızlı nefes alıyor

Selindmryk12

Yeni Üye
7-8 aylık dişi muhabbet kuşum var son 3 gündür gagasını açıp hızlı hızlı nefes alıyor arada kanatlarını da acıyor sıcaklıktan dolayı olsa diğer kuşlarımda aynı hareketi yapar kafes kapağı açtığımda dışarı çıkmak da istemiyor sizce sorunu ne

Sıcaklıktan dolayı kuşlar kanatlarını biraz aralık bırakarak açabilirler . ve gagalarınıda esniyomuş gibi yapabilirler . ben sıcaklıktan olduğunu düşünüyorurum ama yinede siz biraz daha araştırın

Sıcaklıktan dolayı kuşlar kanatlarını biraz aralık bırakarak açabilirler . ve gagalarınıda esniyomuş gibi yapabilirler . ben sıcaklıktan olduğunu düşünüyorurum ama yinede siz biraz daha araştırın
Sıcaklıktan olsa diğer kuşlarımda etkilenir tek sıkıntı bu kuşta geriye kalan 3 tanesi gayet iyi

tam kesin bir bilgi veremem ama tahminimce her kuş farklı olabilir . insanlar nası biri üşürken diğerine normal geliyorsa
kuşlardada boyle oolabilecek gibi geliyor . ama tam emin değilim dediğim gibi

Sıcaktan diye düşünüyorum. Kuşun ve dışkısının fotoğrafını atar mısınız?

Sıcaktan yapabilir ama serin zamanda da ağzını açıp kapatıyorsa solunumda sorun olabilir. Kanatlarını açması sıcaktan yaparlar genelde. Odaları sıcak mı? Ben Adanada yaşıyorum cok sık yapmıyor onun için sordum.

Benim kuşumda birebir aynısını yapmıştı solunum sandı veteriner ilaç verdi fakat geçmedi 2-3 gün sonra yumurta yaptı ve yumurta çıkınca eski haline geri geldi geçti hepsi şuan tekrar yumurta döneminde ve yine aynısını yapıyor kuşunuz çift ise bu yüzdende olabilir

• Beğen
Tepkiler: Kca
Geri