Karadeniz Pet

Kuşum Sadece Bakıyor

DjLimon

Yeni Üye
Herkese merhaba. Kuşumun ayakları önceden sıcak olurdu içimi ısıtırdı ama şimdi ayakları biraz soğuk gibi nedeni üşümüş olması mı? Pencereyi çok az aralık bırakıyorum ama tüm gün açmıyorum, oda biraz havasız olunca açıyorum. Şimdi de yanına gittim gözlerini açmış öylece bakıyor, ayakları yine soğuk. Bir sorunu mu var acaba, yoksa akşam olduğu için böyle olması normal mi? Üşümüş olabilir mi? Eğer öyleyse nasıl anlayacağım? Sabah diğer kuşla konuşurken ordan oraya zıplıyordu, ötüyordu. Onu şimdi böyle görünce çok üzülüyorum. Sizce ne olmuş olabilir? Gece olduğu için mi böyle yoksa sağlığı yerinde değil mi? :'( :(

Geçici bir durumsa sorun olmaz uzun süreler soğuksa kuşun keyfi yoksa tüyü kabarmışsa vs sorun var demektir kuş Ceyranda kalmasın kesinlikle vantilatör vs olmasın kaliteli bir vitamin alarak kullanabilirsiniz durumunu takip edin

Geçici bir durumsa sorun olmaz uzun süreler soğuksa kuşun keyfi yoksa tüyü kabarmışsa vs sorun var demektir kuş Ceyranda kalmasın kesinlikle vantilatör vs olmasın kaliteli bir vitamin alarak kullanabilirsiniz durumunu takip edin
Geldiğinden beri çok sakin bir kuştu, çevreyi izlerdi öyle çok fazla ötmezdi- diğer kuşun sesini duyana kadar. Sabahları biraz fazla ötüyor diğer kuşla beraber. Hopluyor, koşuyor, salıncağa biniyor ama çok fazla değil. Ama bu akşam gözüme çok sakin geldi. Diğer kuşa baktım uyuyordu, ama bu kuşum öyle boş boş etrafı izliyordu gözünü kırpmıyordu çok korktum. Elime geldi, sevdim. Ara sıra kabarıyor, sonra normala dönüyor tüyleri eski haline geliyor. 2 gün daha bakacağım durumuna. Halsizlik, hareketsizlik ve hala ayakları soğuk olursa veterinere götüreceğim.

Geri