Karadeniz Pet

Kuşum salıncakta uyuyor

Hayal Güç

Paylaşımcı Üye
Genelde kuşlar tüneklerinde uyurlar ki benim kuşum da öyleydi ama haftalardır bunu alışkanlık haline getirdi salıncakta uyuyor, tabi ki bu bir sorun değil ama ilginç geliyor bana acaba sallanınca daha mı rahat ediyor:D

Genelde kuşlar tüneklerinde uyurlar ki benim kuşum da öyleydi ama haftalardır bunu alışkanlık haline getirdi salıncakta uyuyor, tabi ki bu bir sorun değil ama ilginç geliyor bana acaba sallanınca daha mı rahat ediyor:D
benim mubişin tünekte uyuduğunu görmedim 1 senedir , uyuyamadığında bebek sallar gibi salıncağı sağa-sola sallayarak kendini uyutur :)

bnmki de öyle aynasız boncuklu salıncak ı sürekli boncuklarla zillerle oynuyor üstünde uyuyor sonra , çok tatlı [emoji5] sakıncak ı kafesten çıkarınca uçup dışarı geliyor sakıncak a konuyor [emoji4]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bnmki de öyle aynasız boncuklu salıncak ı sürekli boncuklarla zillerle oynuyor üstünde uyuyor sonra , çok tatlı [emoji5] sakıncak ı kafesten çıkarınca uçup dışarı geliyor sakıncak a konuyor [emoji4]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
aynı salıncağı kullanıyoruz muhtemelen , mubişlerin hareketleri de aynı . ben o salıncakları odanın duvarlarında bir kaç noktaya astım bugün , mutluluktan uyuyamadı daha .

Geri