Karadeniz Pet

Kuşum sanırım hasta dünden beri yeşil ishal ve halsiz

Batu "

Yeni Üye
Dişi kuşum son 1 gündür ishal ve ve halsiz Suyuna aspirin atım ve eşinden ayırdım ne yapmalıyım

Ekli dosyalar

• 6BB7277C-6A63-4ED2-B3AE-D62132EAC363.jpeg
    6BB7277C-6A63-4ED2-B3AE-D62132EAC363.jpeg
    406 KB · Görüntüleme: 31
dışkılar hala böyle mi devam ediyor

dışkılar hala böyle mi devam ediyor
Bugün patates verdim bide ozzy isadur diye birşey verdi petshop onu kullanmaya başladım ama hala su yapıyor 10 dışkıdan 6 7 si su yada çok hafif katı 3 4 ü ise katı var uzun ince siyah ama yine çok sıvı yapıyor ge oral diye bir ilaç buldum nette onu almayı düşünüyorum yarın eczaneden sizin öneriniz var mı ilaç olarak

Bugün patates verdim bide ozzy isadur diye birşey verdi petshop onu kullanmaya başladım ama hala su yapıyor 10 dışkıdan 6 7 si su yada çok hafif katı 3 4 ü ise katı var uzun ince siyah ama yine çok sıvı yapıyor ge oral diye bir ilaç buldum nette onu almayı düşünüyorum yarın eczaneden sizin öneriniz var mı ilaç olarak
ge oral, elektrolit. tuvalet kağıdı serin ve yeni yaptığı 3-4 dışkıyı atın buraya. ben bir öneride bulunamam. bilgisi olan arkadaşlar kesinlikle ilgilenecektir. kuşunuzda halsizlik, kafes tabanında durma vs gibi durumlar varsa veterinere gitmenizi tavsiye ederim.

ge oral, elektrolit. tuvalet kağıdı serin ve yeni yaptığı 3-4 dışkıyı atın buraya. ben bir öneride bulunamam. bilgisi olan arkadaşlar kesinlikle ilgilenecektir. kuşunuzda halsizlik, kafes tabanında durma vs gibi durumlar varsa veterinere gitmenizi tavsiye ederim.
dışkılarının birazdan atarım tavsiye için teşekkür ederim halsizlik tam yok gibi arada halsiz arada enerjik ama kafes tabanında durma olayı yok ama yok ama

Normalde tuvalet kağıdı koyup dışkı fotoğrafını atacaktım ama yuvalığa girip orda tünemiş eşinden ayırmıştım hem gagalıyor hem de bulaşıcı hastalıksa diye zaten arada katı yapıyor o katı dışkı ilk attığım fotoğraftakinin aynı diğer dışkıları da yeşil su yarın sabah atarım ben yine de dışkı fotoğrafını ama anlayan biri varsa lütfen yardımcı olabilir mi?

Aspirin kuşlarda kullanılamaz... Kaş yapayım derken göz çıkarmayın.

En son dışkısı bu yakıyor kıyafet varken üzerime yapmıştı yinede yakıyor asidimi arttı sıcak mı emin değilim

Ekli dosyalar

• FDBBA532-60F0-45AA-94AA-210299AAF14D.jpeg
    FDBBA532-60F0-45AA-94AA-210299AAF14D.jpeg
    400.7 KB · Görüntüleme: 20
Ek olarak kuşumda yumurta belirtiside var kanat düşmesi kuyruk kırılması yeni olarakta popo tarafında az da olsa şişkinlik ilk kuluçkası olacak yumurtlarsa (ishal yüzünden eşinden ayırdım) bit bağlantı var mıdır

Yumurtlayacak kuşun dışkısı sulu ve büyük olabilir. Ama sizin kuşunuz ishal ve ciddi bir ishali var gibi görünüyor.

Geri