Karadeniz Pet

Kuşum tellerde duruyor

Meowggyu

Yeni Üye
Muhabbet kuşumu bugün dışarı çıkarmak istemiştim, hava sıcaktı. Su almaya gidiyorduk yolda biraz uzundu, yolculuktan korkmuş olabilir mi? Telde duruyor sürekli. Normal mi? Dışarı çıkarmamalı mıydım..

Kuşlar güvensiz hissettiklerinde genelde tellerde dururlar. Kuşunuza hava aldırmak için hava esintisi olmayacak ama hava alan bir yere koyabilirsiniz ama yolculuğa çıkarmayı önermiyorum zorunlu olmadıkça. Özellikle de arabayla çıkarılmamalı zorunlu değilse.

Kuşlar güvensiz hissettiklerinde genelde tellerde dururlar. Kuşunuza hava aldırmak için hava esintisi olmayacak ama hava alan bir yere koyabilirsiniz ama yolculuğa çıkarmayı önermiyorum zorunlu olmadıkça. Özellikle de arabayla çıkarılmamalı zorunlu değilse.
Rahmetli sultan papağanım, onu arabayla dışarı çıkarttığımda dahi hiç tepki vermezdi, rahatına bakardı. O yüzden muhabbet kuşu da aynı olur sandım ama yol boyunca tellerde durunca şaşırdım..
Yanlış yapmışım anlaşılan. Cevap için teşekkürler 🌸

Rahmetli sultan papağanım, onu arabayla dışarı çıkarttığımda dahi hiç tepki vermezdi, rahatına bakardı. O yüzden muhabbet kuşu da aynı olur sandım ama yol boyunca tellerde durunca şaşırdım..
Yanlış yapmışım anlaşılan. Cevap için teşekkürler 🌸
Evde ona ilgi göstererek gönlünü alırsınız, bir şeyciği kalmaz, rica ederim 🤗

Geri