Karadeniz Pet

Kuşum topa bağlandı

Damlacnk

Yeni Üye
5 aylık muhabbet kuşum var top almıştık topla oynamıyor diye kafesin içine atmıştım orda konuşuyordu onunla sonra kafesten çıkmamaya başladı. Sonra topu kafesin üstüne bağladım orda oynuyordu farkettim ki biraz fazla bağlanmış topu çıkarsam depresyona girer mi? Kendini aç bırakmasından korkuyorum Çünkü kafesin üstünden bize gelmiyor agresifleşti bide ele saldırıyor

Bencede topla mutluysa kalsın öyle düşünsenize bizim elimizden telefonların alındığını :)

5 aylık muhabbet kuşum var top almıştık topla oynamıyor diye kafesin içine atmıştım orda konuşuyordu onunla sonra kafesten çıkmamaya başladı. Sonra topu kafesin üstüne bağladım orda oynuyordu farkettim ki biraz fazla bağlanmış topu çıkarsam depresyona girer mi? Kendini aç bırakmasından korkuyorum Çünkü kafesin üstünden bize gelmiyor agresifleşti bide ele saldırıyor
artık olan olmuş ve topla arkadaş olmuş alırsanız depresyona girebilir,yapmanız gereken o oyuncaktan daha çok onun dikkatini çekip tekrar size bağlanmasını sağlamak.Sonra topu alırsınız

benzer bir durum yaşamıştım oradan biliyorum benim kuşta işe yaradı

Geri