Karadeniz Pet

Kuşum vefat etti :(

Asi Gangster

Yeni Üye
Daha yazarken bile üzülüyorum.Bu sabah saat sanırım 11 gibi kuşumu dışarı saldım (dişiyi) . Sonra ise Maydanozu (vefat eden kuşum) onu elime aldım ve onuda bıraktım.Daha sonra mutfağa kadar gttim içeri odama geldim gelirken dişi kuşum çok güzel ötüyordu ve "babacık" diyordu. Sonra bende seviyim şunu elime alayım derken Maydanozumun aşağıda dolabın aynasıyla öpüştüğünü görmedim ve üstüne bastım.Sonra kuşu aldım elime halıya koydum baktım Maydanoz kafasını eğmiş sağa doğru orda yuvarlak çizip durdu.Aldım elime sonra Maydanozum biraz kötü sesler çıkardı ve ondan sonra seslerde nefes almasıda durdu .Ve ben şok geçirdim baktım oynamıyor hareket etmiyor hemen yere koydum yeniden ama maalesef Maydanozum benim yüzümden öldü ve bana çok ama çok büyük bir GÜNAH yazıldı . Bir an kendimi öldürmek istedim ama :( Sonra işte ağlayarak ve gömücek bir yer olmadığından çok zorlana zorlana onun bedenini öperek ve severek ağlayarak poşetin içinde bir konteynıra koydum ve eve geldim . ALLAH RAHMET EYLESİN :( :(
RESİMLERİ ;​

kgVg27.jpg
İlk aldığım günler

L494JJ.jpg
Dişiyle (Fsıtıkla Maydanozum)(Soldaki)

YlzJ2a.jpg
Son günleri biraz hasta gibi (soldaki)

BU İSE İKİNCİ VEFAT EDEN KUŞUM ALLAHIM​

Çok üzüldüm çok geçmiş olsun.Bence kendini hırpalama sonuçta birşey değişmeyecek.

Yavuz GEREKLİOĞLU ; Sağolasın . Doğru söylüyorsun ama insan alıştımı birde ölmesini istemedimi çok sevdimi işte yas tutuyorsun . Birde ölen ikinci kuşum olduğu için dahada çok üzülüyorum ... :( :(

Yavuz GEREKLİOĞLU ; Sağolasın . Doğru söylüyorsun ama insan alıştımı birde ölmesini istemedimi çok sevdimi işte yas tutuyorsun . Birde ölen ikinci kuşum olduğu için dahada çok üzülüyorum ... :( :(

Haklısın çok üzücü bir durum İnşallah bir daha böyle birşey yaşamazsın.Tekrar başın sağolsun.

ali sağlam ; Çok sağolun bencede Maydanozum benim yüzümden öldü :(

Yavuz GEREKLİOĞLU ; İnşallah ben ve benim gibi muhabbet kuşu besleyen hiçbir sahibe ve tekrardan sağolasın ...

Başınız sağolsun. Allah sabır versin.

allah rahmet eylesin cok uzuldım kardesım benımde basıma gelmıstı çok uzucu bır durum

Geçmiş olsun.

Kuşunuz odadayken ayağınızı yere sürterek yürümenizi öneririm.

onur34 ;Sağolun . Amin...

Levent ACAR ; Sağolun . Doğru söylüyorsunuz sağolun yeniden...

BAGCILARLI ; Sağolun . Aynen çok üzücü sizinde Başınız Sağolsun ...

Oktay BOZACI ; Sağolun . Birdaha uçamayan kuş almayacağım için yinede söylediğiniz için sağolun aklımda tutucağım ...