Karadeniz Pet

Kuşum yürüyemiyor

Şehnaz

Yeni Üye
34929

Ku
Ben de yürümeye çalışırken çekilmiş bir video görmek istiyorum.
Fotoğraflarda birkaç açıdan, uzaktan ve yakından olsun lütfen.
Kuşumu 1 ay önce sahiplendim bi sorunu yoktu yürüyordu kafeste olmayı sevmediği için kafeste kaldığı gün çıkmak için ayağını incitmiş ve yerine götürdük bi sorun yok dedi daha sonradan gezmemeyebaşladı sürünerek yürüyor video atamadim detay için

Ku

Kuşumu 1 ay önce sahiplendim bi sorunu yoktu yürüyordu kafeste olmayı sevmediği için kafeste kaldığı gün çıkmak için ayağını incitmiş ve yerine götürdük bi sorun yok dedi daha sonradan gezmemeyebaşladı sürünerek yürüyor video atamadim detay için

Ekli dosyalar

• 15514268576301635043531.jpg
    15514268576301635043531.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 32
Geçmiş olsun. İncinmiş olabilir. Şişlik yoksa kırık ve çıkık yoktur.
Kaza ne zaman oldu? O günden beri hiç gelişme göstermedi mi?
Şişlik yok ayaklarını kaldiryorun çekiyorum hareket ettiryoher şekilde ama yürümüyor sürünüyor 7 8 gün olmuştur zarar verdiğine teşekkür ederim bu arada

Veterinere gitmelisiniz. Kırık varsa sarılması lazım geç kalırsanız yanlış kaynar.

Veterinere gitmelisiniz. Kırık varsa sarılması lazım geç kalırsanız yanlış kaynar.
Götürdük kendi kendime iyileşir denilmis ilk günden götürüldü çok bi ilgi gosterilmemis kendiliğinden iyileşir denilmiş o yüzden burdan da yardim almak istedim

Götürdük kendi kendime iyileşir denilmis ilk günden götürüldü çok bi ilgi gosterilmemis kendiliğinden iyileşir denilmiş o yüzden burdan da yardim almak istedim
Başka veterinere gösterme olanağınız yok mu? Tünek ya da parmak kavramama, sürünme vs bunlar kırık belirtisi gibi. Kalamar kemiği ufalanmış yumurta maması yedirin.

b vitamini takviyesi yapın. felç gibi bi durumsa faydasını görebilirsiniz. bacaklarını komple kontrol edin kalçadan parmaklara kadar. anormal bi durum varsa kırık çıkık gibi, derinin renginde, eklemlerin görüntüsünde vs bozukluk olur diye düşünüyorum.