Karadeniz Pet

Kuşum yavru mu?

Froozen

Meraklı Üye
Pet shoptan kuş aldım yavrumu bilmiyorum bir bakarmısınız

Ekli dosyalar

• Screenshot_20181013-190632_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20181013-190632_WhatsApp.jpg
    322.5 KB · Görüntüleme: 45
5 ila 7 aylık arasında dişi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yavru diye aldıysanız üzülerek söylemeliyim ki, 5-6 aylık var kendisi. Baş kısmında çizgili tüyleri yok çünkü..

Ama rengi çok güzel maşalllaahh

Alıştırmak biraz zor olabilir bence 7-8 aylık bir kuş gerçekten yavru bir kuş istiyosanız kuşu değiştirmenizi öneririm alışması gerçekten zor olacaktır ama fazla alışmasın kendi takılsın derseniz yanına birde erkek alın derim

5 aylık civarında:) gerekli ilgi ve özenle alıştırabilirsiniz. Ben 1 yaşını geçmiş yetişkin kuş sahiplendim ve kendime alıştırdım. Maaşallah kuş tatlı bu arada, mutlulukla büyüsün:)

5 aylık civarında:) gerekli ilgi ve özenle alıştırabilirsiniz. Ben 1 yaşını geçmiş yetişkin kuş sahiplendim ve kendime alıştırdım. Maaşallah kuş tatlı bu arada, mutlulukla büyüsün:)
Sabah kalktığımda gözünün içinde grilik vardı bir tekrar bakarmısınız

Dediğim gibi bahsettiğim yaşlarda gri hare görülür, 1 yaş ve sonrasında beyaz halka oluşur.

Beyaz halka var zaten siyah gözünün çevresinde fotoğraf çekemedim dur çekiyim

Ekli dosyalar

• 20181014_090654.jpg
    20181014_090654.jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 14
Bence değiştir eğer yavru istiyorsan.olsun kafama takmam uğraşırım vs diyorsan kalsın bir süre uğraş olmadı yanına eş alırsın onlar takılır.çok alışmadan değiştirmen daha hayırlı olur.yavru diye satmışlarsa sahtekarlık yapmışlar.

Geri