Karadeniz Pet

Kuşum yem yemiyor

Kader

Meraklı Üye
Dün yeni bir muhabbet kuşu aldım, erkek ve 40 45 günlük. Tabana yem koyduk önüne de tuttuk ama hiç yemedi 10 tane felan onları da çok yavaş yavaş yedi. Acaba hasta mı yoksa yem kırmasını mı bilmiyor

IMG-20200317-WA0015

Ben tabana yem katılmasına karşıyım ,, yemliğe katmak daha mantıklı ve faydalı olacaktır ,, ve kuş yeni olduğu için ilk bir kaç saat hatta bir kaç gün yem yemez sıvı dışkılar ,, Kafesi temiz tutmanız kuş için faydalı olacaktır ,, hayırlı olsunn .

Ben tabana yem katılmasına karşıyım ,, yemliğe katmak daha mantıklı ve faydalı olacaktır ,, ve kuş yeni olduğu için ilk bir kaç saat hatta bir kaç gün yem yemez sıvı dışkılar ,, Kafesi temiz tutmanız kuş için faydalı olacaktır ,, hayırlı olsunn .
Teşwkkür ederim

Aynı sizin gibi ben de daha dün yemi yeme düşmüş yavru aldım aynı sorunlarla karşılaştım

Bilgi almak için benim konuyuda inceleyebilirsiniz bi bilgi edinirseniz bana da söyleyin lütfen iyi günler BENİM KONU İÇİ TIKLA

Söylemeyi unuttum kuşum dünden beri ishal. Ve kocaman kocaman yapıyo yaparken çok zorlanıyo. Endişelenmeye başladım.

Söylemeyi unuttum kuşum dünden beri ishal. Ve kocaman kocaman yapıyo yaparken çok zorlanıyo. Endişelenmeye başladım.
Yeni kuşta ishal,yem yememe,durgunluk,ötmeme hepsi normal...zamana bırakın.

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok durgun ya biblo gibi hic hareket etmiyo daha öncede kuş baktim ama o ilk aksam yemek yemisti :(

kUŞUUN SİZİNLE İLK GÜNÜ İSHAL OLMASI VE DEĞİŞİK DEĞİŞİK DIŞKI YAPMASI NORMAL :)

Geri