Karadeniz Pet

Kuşuma şimdi arkadaş almam doğru olur mu?

KuşSeverrrr

Yeni Üye
Merhaba bu aralar kuşumla çok fazla ilgilenemeyeceğim, kuşum tek başına çok sıkıldığından ve yalnız kalmasın diye yanına bir arkadaş getirmek istiyorum. Kuşumun şuan yavru ve dişi olduğunu biliyorum fakat tam emin değilim. Eğitim aşamasındaki bir kuşa eş almak doğru mudur? Kuşum bana tam olarak alışmadı ve kafesinde 1 saniye bile durmuyor dışarıya alışmış kafese ve kendime alıştırmaya çalışıyorum. Bu aralar kuşum çok yalnız kaldığından hemen eş almak istiyorum doğru olur mu hemen eş almam?

Ekli dosyalar

• 3777750F-3F17-4957-8BF9-33F34BCD666E.jpg
    3777750F-3F17-4957-8BF9-33F34BCD666E.jpg
    318.8 KB · Görüntüleme: 7
  • 074BA032-401F-424C-AB0F-75ED1229F58C.jpg
    074BA032-401F-424C-AB0F-75ED1229F58C.jpg
    314.9 KB · Görüntüleme: 8
Öncelikle eş almanız demek yeni yavrularında gelmesi demek.Şu süreçte tek kuş sıkıntıysa aile genişleyince daha zor olmaz mı ? Ama yine de yalnızlıktan kastınız ne onu anlayamadım. Çoğumuzun kuşu zaten işten güçten akşam saatlerinde bizleri rahat görebiliyor evde stabil duran başkaları yoksa.Oyuncak da almayı deneyebilirsiniz.Gün içinde müzik dinlemekte hoşlarına gidiyor.

Öncelikle eş almanız demek yeni yavrularında gelmesi demek.Şu süreçte tek kuş sıkıntıysa aile genişleyince daha zor olmaz mı ? Ama yine de yalnızlıktan kastınız ne onu anlayamadım. Çoğumuzun kuşu zaten işten güçten akşam saatlerinde bizleri rahat görebiliyor evde stabil duran başkaları yoksa.Oyuncak da almayı deneyebilirsiniz.Gün içinde müzik dinlemekte hoşlarına gidiyor.
Yalnızlık derken sıkılmasını istemediğim ve evde yalnız kaldığı için Evde başka biri olmadığından sessizce duruyor ve sıkılıyor demek istemiştim. Oyuncaklarla pek arası yok 3 haftadır kafesinde ama oynadığını görmedim. Gerçekten haftanın her günü boş vaktim yok bu aralar eğitim aşamasında olduğu için ve daha az yoğun olduğum için onunla sık sık ilgileniyorum ama ilerleyen zamanlarda pek ilgilenemeyeceğimden dolayı böyle düşündüm en azından evde tek başına sıkılmaz diye.

Geri