Karadeniz Pet

Kuşuma eş almalı mıyım?

Cansunur ÖZEN

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar kuşum erkek 4 aylık olmadı daha. 3 aya yakın
20170316_123320.jpg
birlikteyiz. Limon adını verdik. Ben evden sabah 8 de çıkıyorum 3 te geliyorum. Bu süre zarfında yalnız kalıyor ve limon yalnız kalmayı hiç sevmeyen bi kuş. Sürekli yanında insan olsun istiyor. İçim acıyor onu evde yalnız bırakınca. İşte bu yüzdendir ki yanına eş almayı düşündüm bi an. Ama alırsam da benden uzaklaşır, konuşmaz diye korkuyorum. Şimdi 2 3 kelime söylüyor.

Yanına dişi aldığınızda size ilgisi bitecektir tabiki

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çok kesin konuşmayım tabiki ama genelde öyle oluyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kuşum 11 aylık şehir dışında okuyorum ilk 6 ay benim yanımdaydı sonra yazın eve getirdim bir daha da götürmedim ben yanındayken çok ilgileniyodum her kelimeyi söylüyor öpüyor komut alıyor eş almalısın dedi herkes bu kadar güzel eğitmişken yapamadım annem babam çok ilgili sen yoksan onlar ilgilensin bizimkisi çok mutlu

Kuşum 11 aylık şehir dışında okuyorum ilk 6 ay benim yanımdaydı sonra yazın eve getirdim bir daha da götürmedim ben yanındayken çok ilgileniyodum her kelimeyi söylüyor öpüyor komut alıyor eş almalısın dedi herkes bu kadar güzel eğitmişken yapamadım annem babam çok ilgili sen yoksan onlar ilgilensin bizimkisi çok mutlu

Yok bizde herkes çalışıyor. Evde kimse olmuyor maalesef. Ama bende şimdi almamayı düşündüm. İlerde kızışırsa alırım belki

benım kıde bunun gibi birde dişi iligi çok istiyor yanlız bırakcagını anladıgında bagırıyor kaşınmak ıcın tellere gelıyo elımle kaşıyorum acayip bir şekılde insana ilgi duyuyolar

Yalniz kalmalari dogru degil aslinda ama bir iki ay daha egitebilirsiniz benim disiyi alinca erkekte bir degisim olmadi disiyle ilgisi yoktu benle ugrasmayi seviyor halada ayniyiz

Dişi için erken daha bence usta onun yerine ayna dışında, oyuncak deneyin ziller var zincir ayarla mesela benimkiler favorisidir zincir, komando gibi Tırmanır dururlar

Geri