Karadeniz Pet

Kuşuma eş alsam konuşmayı keser mi?

Melya

Meraklı Üye
Arkadaşlar merhaba. Kuşum daha 4 aylık ve alalı 2 ay oldu. Aşkım ve cicikuş demeyi öğrettim. İzlediğim bir çok video eş alırsanız konuşmaz yeni kelime öğrenmez size ilgisi azalır diyor. Ancak size çok bağlanırsa ileride eş tutması da zorlaşır diyor. Çok arada kaldım açıkcası. Eş alıp şimdiden ikisini de bir eğitmeye çalışmalı mıyım? Yoksa eğitimini tamamlayıp öyle mi eş almalıyım?

Rica etsem cevaplar mısınız 🙏🏻

Arkadaşlar merhaba. Kuşum daha 4 aylık ve alalı 2 ay oldu. Aşkım ve cicikuş demeyi öğrettim. İzlediğim bir çok video eş alırsanız konuşmaz yeni kelime öğrenmez size ilgisi azalır diyor. Ancak size çok bağlanırsa ileride eş tutması da zorlaşır diyor. Çok arada kaldım açıkcası. Eş alıp şimdiden ikisini de bir eğitmeye çalışmalı mıyım? Yoksa eğitimini tamamlayıp öyle mi eş almalıyım?
Eğitimi tamamlayın.bu sürede yeni kelimeler öğretebilrisiniz.eş aldığınızda yeni kelime öğretmenz fakat eşine öğrendiklerini söyler.ek olarak bu video paylaşıyorum.

Ben aldım fakat benim kuşum 3 yaşında, hala çok fazla konuşuyor ve yeni kelimelerde öğreniyor eş tuttu fakat ikisini dışarı aynı anda çıkardığımda dişi nerdeyse sürekli onun peşinde bize pek gelmiyor yanına gidip elimi uzatmadigim sürece.

Ben eş aldım onunla oynuyor, yem kusuyor vs fakat hala beni eş olarak görüyor. O yüzden konuşmayı unutmadı. Bence eş tutsa dahi ilgiyi kesmezseniz konuşmaya devam eder. Benimki kur yaparken konuşuyor mesela.

Geri