Karadeniz Pet

Kuşuma Ne Oldu???

Ennur

Yeni Üye
Arkadaşlar 2gündür nefes alırken tıktık sesler çıkardığını gözlemliyorum. Ve nefes alırken kuyruğu bir aşağıya bir yukarıya çıkıyor, birde çok hızlı nefes alıyor çözemedim gitti hasta olduğunu düşünüyorum inşallah çok ciddi birşey değildir o giderse çok üzülürüm lütfen yardım edinnbu arada hep uyuma modunda yemesine içmesine sıkıntı yok bir kuşum daha var onla oynamasına oynuyor ama hep böyle...

Geçmiş olsun, solunum yolları veya astım hastalığında bu belirtileri veriyor. Siz buraya kuşun güncel dışkı fotosu ve kuşun video sunu ekleyin bence. Ama net ve yakından olsun fotolar.
Ustalar bakar ve yorum yaparlar.

Arkadaşlar 2gündür nefes alırken tıktık sesler çıkardığını gözlemliyorum. Ve nefes alırken kuyruğu bir aşağıya bir yukarıya çıkıyor, birde çok hızlı nefes alıyor çözemedim gitti hasta olduğunu düşünüyorum inşallah çok ciddi birşey değildir o giderse çok üzülürüm lütfen yardım edinnbu arada hep uyuma modunda yemesine içmesine sıkıntı yok bir kuşum daha var onla oynamasına oynuyor ama hep böyle...
Dışkı fotoğrafına atarsanız iyi olur

Eskiden kusuyordu da ama artık kusuyor. Keyfi şuan yerinde biraz ama tık tık sesi devam ediyor

Yüklenen dosya izin verilen uzantıları kapsamıyor.aynen bu şekil diyor video yada fotoğraf göndermeme izin vermiyor

Sizce durumunun kötüye gitmemesi için ne yapabilirim veterinere gitmek istemiyorum çünkü kuşlara alakalı bilgileri yok(yani bizim buradakiler öyle) 1ay önce başka kuşumu yanlış ilaçtan dolayı kaybettim ve veterinerlere hiç güvenim kalmadı

Yüklenen dosya izin verilen uzantıları kapsamıyor.aynen bu şekil diyor video yada fotoğraf göndermeme izin vermiyor
Fotoğrafı çek. Yukle.tc sitesini aç ..seçtiğin resmi buraya yükle. Linki kopyala ve buraya yapıştır

Kardeşim youtube video yükle buraya linkini at dışkısını da video da net bir şekilde göster

Geri