Karadeniz Pet

Kuşuma neler oluyor...

İyi akşamlar arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var lütfen yardımcı olun babam 1 hafta önce bir muhabbet kuşu aldı eve kuş yavru 1,5 aylık çok durgundu ve ishali vardı nerden anladın diyeceksiniz anüs bölgesinde sarı bir bölge oluşmuştu youtubedan izlediğim videolarda ve dışkısının tonuda ishalini teyit eder yöndeydi. Her neyse bi kaç yerden ve petshoptan aldığım bilgi doğrultusunda midesinde problem olma ihtimaline karşı avidiare isimli bir damla ilacı verdiler bana iki gün belirtilen dozlarda kullandım kuşumun dışkısı bu sefer siyaha döndü ilaç 5 gün kullanılacak ama ben korktum bıraktım bugün ilacı bırakışımın ikinci günü dışkılar hala siyah hatta anüsünde dışkı sallanıyor ve birazda durgun yem yiyor su içerken hiç görmedim sizce durum nedir ne yapmalıyım korkuyorum kuruluk hastalığına yakalandı diye yardım help mee...

Buyrun

Ekli dosyalar

• B1105B21-58A8-4C1C-A6C7-3ABDF38C22F6.jpeg
    B1105B21-58A8-4C1C-A6C7-3ABDF38C22F6.jpeg
    1.4 MB · Görüntüleme: 33
  • 94FC2D6C-978E-4AED-9398-AB7EF9BF3732.jpeg
    94FC2D6C-978E-4AED-9398-AB7EF9BF3732.jpeg
    811.4 KB · Görüntüleme: 36
Bence pek sorun yok ama tuzsuz ve yağsız patates haşlaması verebilirsiniz vitamin desteği yapmayı unutmayın

Kuruluk hastalığında kilo kaybı da gözleniyor yem yemesinde sıkıntı yermiş gibi görünüp yiyememe dışkıda yem olması taze dışkının siyah olması gerek zaten bütün dışkılar kuruyunca siyahımsı olur havlu kağıt üzerine yapmasını sağlarsanız birde kafes altlarına boyalı kağıtlar kullanılmamalı

İki gün daha avidiare kullanın. Sonra probiyotik be multi vitamin başlayın.

Geri