Karadeniz Pet

Kuşuma parol verdim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ravza

Yeni Üye
Geçen gün muhabbet kuşuma parol ilacı suyuna koydum sabah 6 gibi hayvan yorgun ve halsiz di tüylerini kabartmıştı ve sonrada öldü nedeni nedir

Tavsiyem bu tarz ilaçları kuşlar için kullanmamak , sonuçta bu ilaçlar insanlar da bile yat etki yaratıyor muhabbet kuşları hassas canlılar , bu ilaçlar insanlar da çok kullanım da zarar veriyor ve böbreklere bile zarar veriyor , kuşunuz ilacı kullanmadan önce nasıldı ?

Tavsiyem bu tarz ilaçları kuşlar için kullanmamak , sonuçta bu ilaçlar insanlar da bile yat etki yaratıyor muhabbet kuşları hassas canlılar , bu ilaçlar insanlar da çok kullanım da zarar veriyor ve böbreklere bile zarar veriyor , kuşunuz ilacı kullanmadan önce nasıldı ?
Gayet mükemmeldi hiç birşeyi yoktu verdikton sonra halsizleştjj yürüyemiyordu sonrada öldü

Gayet mükemmeldi hiç birşeyi yoktu verdikton sonra halsizleştjj yürüyemiyordu sonrada öldü
Kesin olmamakla birlikte, kuşunuzun ölümüne ilaç sebep olmuş olabilir öyle görünüyor , bazen hayatta tecrübe kazanmak için kaybetmek gerekiyor.. bu tarz ilaçları kullanırken bir uzmana mutlaka danışın çünkü kuşumuz da nasıl bir etki yaratacak bunu bilemeyiz içindeki maddeler kaldı ki bu ilaçlar insanlar için bile bazen çok tehlikeli olabiliyor

Kesin olmamakla birlikte, kuşunuzun ölümüne ilaç sebep olmuş olabilir öyle görünüyor , bazen hayatta tecrübe kazanmak için kaybetmek gerekiyor.. bu tarz ilaçları kullanırken bir uzmana mutlaka danışın çünkü kuşumuz da nasıl bir etki yaratacak bunu bilemeyiz içindeki maddeler kaldı ki bu ilaçlar insanlar için bile bazen çok tehlikeli olabiliyor
Teşekkürler..

Bu rahatlık beni rahatsız etti..Bir can hayatımı kaynederken sizin böyle tavrınız değişik..Keşke hayvanlarda insanlara istedikleri gibi davranabilse..
Şahsi fikirlerim üzüldüm giden bir can adına..

Muhabbet kuşunun kanat altında bişey var bakar mısınız acil!

Lütfen bi bakar mısınız muhabbet kuşumun kanat altına bişey çıktı

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-03-10-22-08-50-16.jpg
    Screenshot_2021-03-10-22-08-50-16.jpg
    220.4 KB · Görüntüleme: 34
Lütfen bi bakar mısınız muhabbet kuşumun kanat altına bişey çıktı
Bir muhabbet kuşum var bacağında acayip haller oluştu ..ilkin tüylerini yoldu daha sonra didikleyerek yara açtı ..şimdi o bölge genişleyerek şişti sanki su topladı ama dokununca ne sert değil nede yumusak değil ..üstelik diğer kanadının altınada çıktı şişlik😐

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri