Karadeniz Pet

Kuşumda fransız tüy hastalığı olabilir mi?

hazel

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar
Birkaç ay önce doğuştan tüy rahatsızlığı olan yaklaşık 1 yaşında bir muhabbet kuşu sahiplendim sahiplendiğim kişi fransız tüy hastalığı var dedi yaşadığım yerde kuşlardan anlayan bir veteriner olmadığı için size sormak istedim sizce fransız tüy hastalığı mı var yoksa başka bi hastalık mı?
Not:Gören herkes stresten diyor ama stresten değil doğuştan böyle ve maalesef uçamıyor

Görünüşü bu şekilde
IMG_20201124_225150.jpg
IMG_20201124_225146.jpg
IMG_20201124_225135.jpg
f5ecbb1a2c47348e567c0bd22a7a17c6.jpg

MAR-LX1M cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim kusumda french molt'tu B vitamini takviyesi yapınca tüyleri düzeldi ve artık uçabiliyor

Benim kusumda french molt'tu B vitamini takviyesi yapınca tüyleri düzeldi ve artık uçabiliyor
Bu tüylerinin düzelmiş hali ilk geldiğinde daha kötü durumdaydı ilk sahiplendiğimden beri düzenli olarak b12 d vitamini probiyotik ve balık yağı veriyorum baya düzeldi inşallah daha iyi olur düzelir

Bu tüylerinin düzelmiş hali ilk geldiğinde daha kötü durumdaydı ilk sahiplendiğimden beri düzenli olarak b12 d vitamini probiyotik ve balık yağı veriyorum baya düzeldi inşallah daha iyi olur düzelir
İnşallah sizin gibi insanlar çoğalır.Canlıya değer veren ve pes etmeyen onu bırakmayan insanları takdir ediyorum.

Merak etmeyin çok güçlü bir kuşa benziyor bu durumu sağlıklı bir şekilde atlatıcağınıza eminim👍

Geri