Karadeniz Pet

Kuşumda halsizlik

W

web58

Guest
Öncelikle herkese selamlar.Arkadaslar yaklasık 1 hafta önce aldıgım dişi muhabbet kuşum şu aralar halsizgibi tüylerini kabartıp duruyor gözlerini kısıyor aynı yerde duruyor yuvaya girdiğinde uyukluyo . Aldğımdan bu yana bu süre zarfında yem de yiyordu hareketliydide bi kac hafta alışma süresidir diye endişe etmiyordum ama ister istemez kuşkulanıyorum sebebi neler olabilir bide arkadaslar erkek sureklı kur yapıyor dişiye yuvayı kemırıyordu şuan itibari ile dişide bi kaç kjez girip çıktı yuvaya oda yuvanın etrafını kemiriyor yem yiyor su içiyor dişi kabarıklık halsiz tavrı neden olabılır . resim atamıyorum şuan en yakın zamanda yükleyecegim şimdiden yardımınız için tesekkur ederım saygılar..../B]

Moderatör tarafında düzenlendi:
ishal veya dışkıda bir anormallik var mı ?

Benimde bilgim sadece dışkı durumuna göreydi bence Levent ACARı etiketle duruma el atar

resimler olmadan net konuşamıyorum maalesef, dışkıda anormallik yoksa, biraz vitamin takviyesi yapmanızı öneririm.

Konu başlıklarını lütfen acil çok acil, yardım gibi cümlelerle açmayınız, konunun içeriğini yazarsanız, sizinle aynı sıkıntıları yaşayan arkadaşlarda konunun içeriğine bakarak bilgilerden faydalanırlar, yeni üye olduğunuzdan dolayı şimdilik uzaklaştırma almayacaksınız. eğer diğer konularınız da aynı başlık şekilleri tekrarlanırsa ilk uzaklaştırma 3 gün olacaktır,

Bende etiketi bilmiyorum yapmaya çalıştım inşallah olmuştur

resimler olmadan net konuşamıyorum maalesef, dışkıda anormallik yoksa, biraz vitamin takviyesi yapmanızı öneririm.

Konu başlıklarını lütfen acil çok acil, yardım gibi cümlelerle açmayınız, konunun içeriğini yazarsanız, sizinle aynı sıkıntıları yaşayan arkadaşlarda konunun içeriğine bakarak bilgilerden faydalanırlar, yeni üye olduğunuzdan dolayı şimdilik uzaklaştırma almayacaksınız. eğer diğer konularınız da aynı başlık şekilleri tekrarlanırsa ilk uzaklaştırma 3 gün olacaktır,

tesekkur ederim uyarınızı dikkate alacagım ali bey . şöyle söyleyim size yaklasık 1 hafta oldu kuşa alışma süresinde normal midir peki suan yem felan yiyor gözlemlerım sonucu 1 saate yakındır sobanın yakınındalar alışma süresi ne kadardır

sanırım eş olarak aldınız, bu süre kuşa bağlı olarak uzaya bilir, erkeğin baskısından sıkılmışta olabilir. yemesinde içmesinde dışkısında sorun yok sanırım. bence kuşunuz sağlıklı gibi geldi anlatımlarınızdan. sadece biraz tedirgin

sanırım eş olarak aldınız, bu süre kuşa bağlı olarak uzaya bilir, erkeğin baskısından sıkılmışta olabilir. yemesinde içmesinde dışkısında sorun yok sanırım. bence kuşunuz sağlıklı gibi geldi anlatımlarınızdan. sadece biraz tedirgin

hayır dişiyi sonradan getirdim 1 hafta kadar oldu erkek kur yapıyo sureklı dişi hiç saldırmadı erkege yuvayı kemırıyorlar sızce es tutarlarmı

kavga etmeyip, anlaşıyorlarsa, yuvalık hazırlığı da yapıyorlarsa tutmuşlar demektir.

Geri