Karadeniz Pet

kuşumda yumurta var mı?

sezin_

Paylaşımcı Üye
merhaba
gün içinde sürekli böyle değil ama çoğu zaman bu şekilde görüyorum
ve artık eskisinden daha çok ilgileniyor yuvayla, daha uzun kalıyor
kur yapmaya ve çiftleşmeye devam ediyorlar (daha doğrusu çalışıyorlar çünkü ne kadar sürmesi gerektiğini bilmediğim için yorumlayamıyorum.)

teşekkürler şimdiden

Screenshot_2020-12-07-20-07-35-950_com.miui.gallery.jpg

merhaba
kur yapmaya ve çiftleşmeye devam ediyorlar (daha doğrusu çalışıyorlar çünkü ne kadar sürmesi gerektiğini bilmediğim için yorumlayamıyorum.)

teşekkürler şimdiden

Ekli dosyayı görüntüle 49392

Benimkide sürekli aynı bunu gibi duruyor ama 1 aydır yumurta alamadım.

Her geçen gün yuvaya ilgş artıyor ama tık yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

merhaba

teşekkürler şimdiden

Ekli dosyayı görüntüle 49392
Bu haliyle yumurta yok gibi duruyor. Yeni kızışıyorsa, yakında yumurta yapabilir.

Ek olarak:
Dişi erkekten daha iri gözüküyor. Bu da erkeğin başarılı çiftleşmesi için sorun yaratabilir.

Benimkide sürekli aynı bunu gibi duruyor ama 1 aydır yumurta alamadım.

Her geçen gün yuvaya ilgş artıyor ama tık yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
sizin yumurtaları sabırsızlıkla bekliyoruz zaten 😛 inşallah her ikimizin de olur.
diğer kuşlar yavrular yeme düştükten sonra direkt yenisini yapma peşinde bizimkilerde sıkıntı var sanırım 🧐

Ek olarak:
Dişi erkekten daha iri gözüküyor. Bu da erkeğin başarılı çiftleşmesi için sorun yaratabilir.
Teşekkür ederim cevabınız için ☺️ dişi biraz kıskanç. Meyve vs uzattığım zaman erkeği kovuyor biraz bundan olabilir diye düşünüyorum. Ama nasıl kilo aldırabilirim fikrim yok ☹️ mama vs veriyorum düzenli

Elinle kontrol et popoda şişlik varmı diye
bana alışkın olmadığı için yanaşmıyorum bile 😄 kafes dışından parmağımı uzatıyorum sürekli alışsın diye. Isırıyor gerçi. Böyle böyle bir süre sonra alışır mı dersiniz?