Karadeniz Pet

Kuşumu bugün veterinere götürdüm,

Cihan UYĞUR

Onursal Üye
Merhaba arkadaşlar yeni aldığım kuşum ishal ve ceredeki delik nedeniyle evde kendim ve forumdaki tavsiyeler üzerine tedavi uyguladim ama içim rahat etmedi, bugün veterinere götürdüm. Ins tavsiyeleri işe yarar
Od1zAA.jpg

Tşkler levent bey ins,2 tane ilac yazdi onlari kullanacagim

Geçmiş olsun.
Gerçekten canlıya verilen değer için ayrıca teşekkür ederim...

Geçmiş olsun. İshal için yazdığı ilaç nedir acaba? En azından aklımızda bulunsun.

Burak bey, gercekten kusumu kaybetmek istemedim, bu veterineri arastirdim , ilgilendi ins toparlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:12 -->-> Daha önceki mesaj 16:07 --

Murat bey siz zaten yorumlarinizla destek oldunuz, ishal icin antibiyotik verdi siringadan bende 5 gun uygulayacagim, cere de ki delik etrafi mantar olabilir dedi, oraya merhem verdi aytica polivit ve evicap diye ilac onerdi bilgilerinize

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:13 -->-> Daha önceki mesaj 16:12 --

Emre bey asagida belirttim ins faydasi olur,

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:36 -->-> Daha önceki mesaj 16:13 --

Daha önce kullanan oldu mu?acaba bu ilaçları

İyi yapmışsınız ceredesindeki delik için ne dedi ?

Yasin bey cere için detaya inersem gagayı kazımamız Lazım ama çok ciddi durmuyor fakat mantar diye düşünüyorum dedi.krem verdi

Çok çok geçmiş olsun sizin gibi değer veren bir kişinin elinde en kısa süre de toparlanacaktır inşaallah. Ben tüm kalbimle inanıyorum buna

Burak bey, gercekten kusumu kaybetmek istemedim, bu veterineri arastirdim , ilgilendi ins toparlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:12 -->-> Daha önceki mesaj 16:07 --

Murat bey siz zaten yorumlarinizla destek oldunuz, ishal icin antibiyotik verdi siringadan bende 5 gun uygulayacagim, cere de ki delik etrafi mantar olabilir dedi, oraya merhem verdi aytica polivit ve evicap diye ilac onerdi bilgilerinize

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:13 -->-> Daha önceki mesaj 16:12 --

Emre bey asagida belirttim ins faydasi olur,

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:36 -->-> Daha önceki mesaj 16:13 --

Daha önce kullanan oldu mu?acaba bu ilaçları

evicap E mi? Erkeklerin sperm kalitesini artırmak için kullandığı ilaç değil mi o? E vitamini takviyesi yani. polivit de çocuk vitamini nasıl kullanacakmışız açar mısınız biraz?

Mustafa hocam veterinerin yazdığı ilaçları bende okudum aynen Dediğiniz gibi polivit için günde 10 damla her gün değişecek suyu,diğer ilaç oral 1 damla şeklinde uygulamamı söyledi akşam Yaptım bakalım artık inş toparlar,bir de şırınga içinde bana antibiyotik verdi,cere için merhem verdi,mantar diyebiliriz dedi.

Mustafa hocam veterinerin yazdığı ilaçları bende okudum aynen Dediğiniz gibi polivit için günde 10 damla her gün değişecek suyu,diğer ilaç oral 1 damla şeklinde uygulamamı söyledi akşam Yaptım bakalım artık inş toparlar,bir de şırınga içinde bana antibiyotik verdi,cere için merhem verdi,mantar diyebiliriz dedi.

evicap tablet değil mi? Suyla mı çözdünüz yoksa şurubu ya da enjeksiyonu mu var? evicap ı özellikle soruyorum bende alıp deneyeceğim erkeği kıvamına getirmek için.

Resim atayım mı?isterseniz kapsül şeklinde şırınga ile çektim,sonra iğne çıkarıp ağızdan gönderdim.

Aynen tatbiki hemen göndereyim Mustafa bey

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:43 -->-> Daha önceki mesaj 23:39 --

ozDMnq.jpg

Aynen tatbiki hemen göndereyim Mustafa bey

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:43 -->-> Daha önceki mesaj 23:39 --

ozDMnq.jpg

teşekkürler tamamdır bu ilaçı alacağım fiyatıda uygun. kuşlar için E vitamini almaya kalksak 50 liradan fazla bu ilaç denemeye değer.

Rica ederim,erkek sperm yanında Bayağı etkileri var fayda görürüz inş