Karadeniz Pet

Kuşumu yeni aldım birkaç sorum var.

Mehmet12

Meraklı Üye
Kuşumu yeni aldım hastalıklı olup olmadığını soracaktım ve fazla korkak normal mi, Dişimi peki ben dişi diye aldım.

ceresinin fotoğrafını atar mısınız?kafesini atar mısınız

buyrun

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-01-21-16-04-04-652_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-01-21-16-04-04-652_com.miui.gallery.jpg
    984.2 KB · Görüntüleme: 36
  • Screenshot_2021-01-21-16-04-17-050_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-01-21-16-04-17-050_com.miui.gallery.jpg
    952.2 KB · Görüntüleme: 35
yavru bir dişi.plastik tünek kullanmayın.ayak yarası yapar.kafeste gaga taşı ve kalamar kemiği var ı?vitamininiz var mı?kafes altına kağıt serin.korkaklığı yeni geldiği içindir.forumda arama kısmına muhabbet kuşu eğitimi yazarsanız konular çıkar.

yavru bir dişi.plastik tünek kullanmayın.ayak yarası yapar.kafeste gaga taşı ve kalamar kemiği var ı?vitamininiz var mı?kafes altına kağıt serin.korkaklığı yeni geldiği içindir.forumda arama kısmına muhabbet kuşu eğitimi yazarsanız konular çıkar.
Bende bir tane dişi erkek olduğu için bir hafta bu kafeste tutup yanında okumayı düşünüyorum sizce nasıl olur şimdilik gaga taşı falan koymadım ama diğer kafesimde tahta tünekler bulunuyor

Kuş aldığım yerde kafesin içinde bir tane hastalıklı kuş vardı bu kuşa da bulaşmış olabilir mi kuşçuya sordum bunun sağlığı yerinde dedi ama güvenemedim

Kuş aldığım yerde kafesin içinde bir tane hastalıklı kuş vardı bu kuşa da bulaşmış olabilir mi kuşçuya sordum bunun sağlığı yerinde dedi ama güvenemedim
1 hfata bekleyin size alışsın.sonra dışkıları atın.bakarız

Bende bir tane dişi erkek olduğu için bir hafta bu kafeste tutup yanında okumayı düşünüyorum sizce nasıl olur şimdilik gaga taşı falan koymadım ama diğer kafesimde tahta tünekler bulunuyor
kuşu eğitim için mi üretim için mi aldınız

anlaşamama ihtimalleri var.erkek kaç yaşında

buraya bakın

Geri