Karadeniz Pet

Kuşumun ağzindan yem geldi

Kuşumun ağzindan küçuk sindirilmemiş yem geldi

• Soru

Kullanılan: 1 50.0%
  • Cevap

Kullanılan: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

Enes Bey

Yeni Üye
Kuşumin agzindan yem geldi

Arkadaşlar 1hafta önce aldigim kuş önce kusma hareketi yapiyordu bugun elimdeyken bir tene yem çilardi sizce hastami hastaysa ne tür vir ilaç almaliyim

Yeni yapmış dışkıyı ve kuşun fotoğrafını gönderin.

1530026345985-479076463.jpg

Kuşunuz erkek dışkısı da olağandışı değil, benim fikrimce erkek olduğundan yem kusmuş olabilir ergenliğine doğru adım atıyor demektir. Gözüne yakından bakıp iyice inceler misiniz? Halka var mı yok mu diye tespit etmek için yeni oluşuyor da olabilir.

Yem kusmayı öncelikle ikram veya iletişim kurma tarzı olarak düşünmemiz lazım. Birbirlerine çok sık yaparken, tek bakılan kuşlar herhangi bir cisme veya sahiplerine karşı bu davranışta bulunurlar. Muhtemelen sizin kuşunuzda da bu durum mevcut

Kuş sağlıklı görünüyor. Maaşallah:) Oyun amaçlı yem kustuğunu düşünüyorum. Sorun etmeyin, kuşların doğasında var.

Kuşunuz erkek dışkısı da olağandışı değil, benim fikrimce erkek olduğundan yem kusmuş olabilir ergenliğine doğru adım atıyor demektir. Gözüne yakından bakıp iyice inceler misiniz? Halka var mı yok mu diye tespit etmek için yeni oluşuyor da olabilir.

Galiba yeni oluşuya gri renkte fazla belli olmayan bir halka var

Geri