Karadeniz Pet

Kuşumun anlam veremediğim ayak hareketleri

Abdullah Bahadır

Yeni Üye
Kuşumun ayakları bu şekilde hareket ediyor veya ettiriyor ayrıca bazen titriyor sebebini merak ediyorum. Beni aydınlatırsanız mutlu olurum saygılarımla...

Kuşunuzda Salmonella veya benzeri bir rahatsızlık olabilir. Bir veteriner hekime danışmanızı öneririm.

3 gün üstüste b vitamini takviyesi yapın. Sinir sistemine bağlı bir durum olabilir ya da b vitamini eksikliğinden dolayı olabilir. B vitamini olarak versele lega muta-vit ya da beforvel kullanabilirsiniz.

B vitamininden sonra geçmez ise iç parazit kürü yapın, bu tür ayak tutulmaları, e-coli ve salmonella da görülüyor, ayrıyetten iç parazit te de görülebiliyor.

Tırnakları uzun olabilir. Net göremiyorum fotoğrafta. Kuşların ayaklarının daha detaylı olduğu bir fotoğraf yükleyin.
3 gün üstüste b vitamini takviyesi yapın. Sinir sistemine bağlı bir durum olabilir ya da b vitamini eksikliğinden dolayı olabilir. B vitamini olarak versele lega muta-vit ya da beforvel kullanabilirsiniz.

B vitamininden sonra geçmez ise iç parazit kürü yapın, bu tür ayak tutulmaları, e-coli ve salmonella da görülüyor, ayrıyetten iç parazit te de görülebilir
Bir deneyeyim bakalım inşallah faydalı olur

B vitamininden sonra geçmez ise iç parazit kürü yapın, bu tür ayak tutulmaları, e-coli ve salmonella da görülüyor, ayrıyetten iç parazit
Dışkısında bir aorun göremedim semptomlarına baktık halsiz de değil inşallah b vitaminindendir kolay kurtulabilir

B vitamini eksikliğinden olsaydı kuşunuzun ayağında tutulma görülürdü, bu şekilde bir hareket yapıyor olmazdı. Büyük ihtimalle bakteriyel bir rahatsızlık bu.

Birde iç parazit kürü nasıl yapılır bir fikrim yok zahmet olmazsa y

bu iç parazit kürünü nasıl yapacağım pek bir bilgim yok internettede net bir şey bulamadım
Eczaneden sitraks alın. Tam dolu suluğa5, 6 damla ekleyin. 2 gün verin.

Geri