Karadeniz Pet

Kuşumun arabadaki bu halleri normal mi ?

Bendüldül

Meraklı Üye
arkadaşlar , arabayla ufak işlerimde
kuşumuda yanımda götürüyorum ama araba hız kazandıkca
kuşum irkiliyor aracın ön havalandırma deliklerinden tutarak kafasını ileri geri sallayarak cok seri ve yüksek bir sesle ötüyor , bunu korktuğu için mi yapıyor bir zararı varmıdır .

şimdiden teşekkürler .

arkadaşlar , arabayla ufak işlerimde
kuşumuda yanımda götürüyorum ama araba hız kazandıkca
kuşum irkiliyor aracın ön havalandırma deliklerinden tutarak kafasını ileri geri sallayarak cok seri ve yüksek bir sesle ötüyor , bunu korktuğu için mi yapıyor bir zararı varmıdır .

şimdiden teşekkürler .
Arabada ki merkezkac kuvveti onu iyi etkilemez. Kendinizden kat kat birşeyin içinde ani yerçekimi değişikligine maruz kaldığınızı düşünün. Kuşunuz onu hissediyor. Kendi şahsi görüşüm bunu yapmamanız.

Arabada ki merkezkac kuvveti onu iyi etkilemez. Kendinizden kat kat birşeyin içinde ani yerçekimi değişikligine maruz kaldığınızı düşünün. Kuşunuz onu hissediyor. Kendi şahsi görüşüm bunu yapmamanız.

güzel bir örnek uçakta örneğin kalkıştayken insan irkiliyor demek ki kuşda bunu yaşıyor olabilir , kısa mesafelerde gezsin dolaşssın amaçlı yaptığım bir şeydi kötü bir niyetim yoktu ama madem zararlı yapmamak en doğrusu. :) teşekkürler yorumunuz içinde.

Geri