Karadeniz Pet

Kuşumun ayağı dolaba sıkıştı

Güney Akıcı

Yeni Üye
Kuşum az önce ayağını dolaba sıkıştırdı tam olarak ayağımı yoksa sadece tırnağımı anlayamadık ama tırnağıyla ayağının birleştiği yer morardı ve kızardı ilk bir süre basamadı ayağını ama şu anda basabiliyor kızarıklık dışında bir problemi yok gibi dinlenmesi için kafesine koyduk başka napabiliriz? Yardım edin lütfen...

Son düzenleme:
WhatsApp Image 2018-04-14 at 18.01.02.jpeg
WhatsApp Image 2018-04-14 at 18.01.04.jpeg
WhatsApp Image 2018-04-14 at 18.01.05.jpeg

Kötü bir durum görünmüyor...
Fotoğrafta sol taraftaki ayağındaki tek bir parmağı sıkıştı sanırım. Zaten morluk o parmakta var sadece öndeki tırnağında. Şu an ayağını yukarı çekerek oturuyor dinlenmek için sanırım. İnşallah dediğiniz gibidir neden öyle olmuştur sizce

Ayağına dokununca tepki veriyor mu? Yürümesinde sorun yok değil mi? Morluk oluşacak mı gözlem yapmalısınız.

Fotoğrafta sol taraftaki ayağındaki tek bir parmağı sıkıştı sanırım. Zaten morluk o parmakta var sadece öndeki tırnağında. Şu an ayağını yukarı çekerek oturuyor dinlenmek için sanırım. İnşallah dediğiniz gibidir neden öyle olmuştur sizce
Benimde başıma gelmişti her hangi bir kanama olmadıysa ve aşırı halsizleşmediyse ve bu şekilde basabiliyorsa sorun olmaz. ancak tabi diğer arkadaşlardan da yorum yapacak olanların yorumları da değerli olacaktır bu konuda.

Ayağına dokununca tepki veriyor mu? Yürümesinde sorun yok değil mi? Morluk oluşacak mı gözlem yapmalısınız.
Ayağına dokunarak kontrol ettim tepki vermiyor fastjel sürdüm hatta ötmedi hiç. Yürümesinde sorun yok sadece o parmağından çok destek alamıyor kızarmış mor gibi o tırnağı.Yoksa sıkıntı yok gibi bir de işte havaya kaldırıp dinlendiriyor

Benimde başıma gelmişti her hangi bir kanama olmadıysa ve aşırı halsizleşmediyse ve bu şekilde basabiliyorsa sorun olmaz. ancak tabi diğer arkadaşlardan da yorum yapacak olanların yorumları da değerli olacaktır bu konuda.
Kanama olmadı yok aşırı halsiz de değil basabiliyor ayağına şu an dinlendiriyorum çıkartmicam kafesinden çok teşekkürler

Ciddi bir sorun yok. Zamanla düzelir. Müdahalelelik bir durum değil. Flatjil sürmeye devam edebilirsiniz de kesebilirsiniz de..

Geri