Karadeniz Pet

Kuşumun ayağı kalçadan kırıldı ne yapmam lazım

Mihrî

Meraklı Üye
Arkadaşlar Allah rızası için yardımcı olun bana. Muhabbet kuşum bugün stor perdenin arasına sıkıştı ve kalçadan kırığı var dedi veterinerler fakat herhangi bir röntgen cekmeden söylediler buNu. Kuşumun ayağı kendinden bağımsız gibi. İyileşir mi acaba. Yarın üniv.hastanesi veterinerlik bölümüne götürcem ama ameliyat gerek8r mi çok korkuyorum lütfen banq yardımcı olun o benim canımın içi.. 2014 yılında feyza sarac diye birisi burada bir paylaşım yapmış aynı dertten muzdaripmis o da. Ama ne yaptıysam profilini bulamadım. Acaba bulabilme şansımız hiç yok mu sorabilseydim keske kusu iyilisti mi diye nolur yardımcı olun

Sehriniz nedir ? Kanatlı veterinere götürmeniz şart

Bursadayım. Bilmiyorum kanatlı veteriner nerde olur cok korkuyorum ayağını yere koyamadığı için sol kalcası hep yukarda. Sakat gibi. içim parçalanıyor

Bursadayım. Bilmiyorum kanatlı veteriner nerde olur cok korkuyorum ayağını yere koyamadığı için sol kalcası hep yukarda. Sakat gibi. içim parçalanıyor
Istanbul florya da kanatlı veterineri var bence gitmeye değer.

Istanbul florya da kanatlı veterineri var bence gitmeye değer.
Ailem götürmüyor gidemem ki.. Bana kalsa arabam olsa atlayıp düşünmeden giderdim. Buraya yorum yapan bir arkadaş da aynı sıkıntı yaşamış nasıl ulasabilirim kuşum halsizlikten ölecek diye cok korkuyorum

Birçok üniversitede hayvan hastaneleri oluyor Bursa Uludağ’da da var veterinerlik fakültesi hayvan hastanesi oraya götür bakarlar burda kimse kırık çıkıkçı ya da veteriner değil burda kimse yardım edemez o yüzden hayvanı kendi haline de bırakma aşağıya sorununu çözecek bilgileri bıraktım

Özlüce, Veterinerlik Fak. Hayvan Hst., 16120 Nilüfer/Bursa

(0224) 294 08 01 telefonu akşam 17:00 kadar açık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ailem götürmüyor gidemem ki.. Bana kalsa arabam olsa atlayıp düşünmeden giderdim. Buraya yorum yapan bir arkadaş da aynı sıkıntı yaşamış nasıl ulasabilirim kuşum halsizlikten ölecek diye cok korkuyorum
Bende Bursadayım. Malesef Bursa da kuşa bakan vet yok. Uludağ üniversitesi veterinerlik çok iyi diyorlar. Gerçi bende gitmedim oraya hiç. Bu gibi durumlarda veterinerin bacağı sarması gerek diye biliyorum.
Öncelikle panik yapmayın serin kanlı olmaya çalışın.. ama bir an önce götürüp tedaviye başlamak gerek..

Bende Bursadayım. Malesef Bursa da kuşa bakan vet yok. Uludağ üniversitesi veterinerlik çok iyi diyorlar. Gerçi bende gitmedim oraya hiç. Bu gibi durumlarda veterinerin bacağı sarması gerek diye biliyorum.
Öncelikle panik yapmayın serin kanlı olmaya çalışın.. ama bir an önce götürüp tedaviye başlamak gerek..
Evet dun kırıldı ayağı ben de bugün veterinerlige gidiyorum inşallah bir çözüm olur. Bulunduğum mevkideki hiçbir veteriner sarmadı biz ilgilenemiyoruz dediler. Teşekkür ederim umarım sevinç haberimi yazmak nasip olur

Birçok üniversitede hayvan hastaneleri oluyor Bursa Uludağ’da da var veterinerlik fakültesi hayvan hastanesi oraya götür bakarlar burda kimse kırık çıkıkçı ya da veteriner değil burda kimse yardım edemez o yüzden hayvanı kendi haline de bırakma aşağıya sorununu çözecek bilgileri bıraktım

Özlüce, Veterinerlik Fak. Hayvan Hst., 16120 Nilüfer/Bursa

(0224) 294 08 01 telefonu akşam 17:00 kadar açık

Ya çok teşekkür ederim çok sağ olun simdi gidiyorum umarım hayırlı bir sonuçla karşılasırim da buraya yazarım

Ya çok teşekkür ederim çok sağ olun simdi gidiyorum umarım hayırlı bir sonuçla karşılasırim da buraya yazarım
Umarım iyileşir,çok üzücü bir durum.Geçmiş olsun.İyi ilgilenip çözüm bulurlar inşallah.Sonucu bildirin lütfen.

Tekrardan teşekkürler. Röntgen çektiler kırık varmış ama kalçadan değilmiş.su an ayağı sarılı 1 2 haftaya sonucu göreceğim. İnslalah kemik güzel kaynar da basabilir üstüne bu hali beni mahvediyor

Tekrardan teşekkürler. Röntgen çektiler kırık varmış ama kalçadan değilmiş.su an ayağı sarılı 1 2 haftaya sonucu göreceğim. İnslalah kemik güzel kaynar da basabilir üstüne bu hali beni mahvediyor
Kalçadan olmaması iyi,çabucak iyileşir umarım.Memnun kaldınız mı acaba iyi ilgilendiler mi?Bi sorun olursa oraya gideriz bizde.Veteriner bulmak kuşlar için çok zor burda.Onlar hasta olunca biz mahvoluyoruz gerçekten.Çok geçmiş olsun tekrar.

Bu süre zarfında daha iyi beslemeye özen gösterin. Mamalar yapıp verin ,vitamin ve probiyotik koyun suluğuna. Umarım en kısa zamanada iyileşir

Ne demek bir faydamız dokunduysa ne mutlu bana geçmiş olsun

Kalçadan olmaması iyi,çabucak iyileşir umarım.Memnun kaldınız mı acaba iyi ilgilendiler mi?Bi sorun olursa oraya gideriz bizde.Veteriner bulmak kuşlar için çok zor burda.Onlar hasta olunca biz mahvoluyoruz gerçekten.Çok geçmiş olsun tekrar.
Evet ilgililer fakat kusalr narin oldukları icin aslında bu çatlak kırık vs durumlarında pek bir şey yapamiyorlarmış.yani sağ olsunlar en azından sargı yaptılar sabit kalsın diye. Genel olarak iyiler sadece randevulu çalışıyor olmaları biraz kötü gerçi ben direk gittim acil olduğu için. Ama bi sey daha sorucsm oradaki asistan kuşun parmak aralarına da alter pamuk vs yaptı. Yanizaten parmaklarda hissizlik vardı su an ice katlanıyor bazen. Korkuyorum hic kullanamaz diye çünkü hic hareket yok parmaklarda

Bu süre zarfında daha iyi beslemeye özen gösterin. Mamalar yapıp verin ,vitamin ve probiyotik koyun suluğuna. Umarım en kısa zamanada iyileşir
Umarım.. Teşekkür ederim. Peki asistan, kuşumun parmak aralarına da alter pamuk falan koydu. Ama parmaklarda kavrama sorunu var yani bebekler gibi avucuna dokunuldugunda kavrama tepkisi vermiyordu. Yani su an sargıda olduğu için tırnakları sağ sola dönmüş gibi. Hissiz olduğu için basamiyor da zaten sargıdan dolayı. Bu parmak aralarını acmamiz gerekir mi

Umarım.. Teşekkür ederim. Peki asistan, kuşumun parmak aralarına da alter pamuk falan koydu. Ama parmaklarda kavrama sorunu var yani bebekler gibi avucuna dokunuldugunda kavrama tepkisi vermiyordu. Yani su an sargıda olduğu için tırnakları sağ sola dönmüş gibi. Hissiz olduğu için basamiyor da zaten sargıdan dolayı. Bu parmak aralarını acmamiz gerekir mi
Onlar kadar bilemeyiz tabi,vardır bi sebebi mutlaka alterin.Kavrama olmaması ayağın durumundandır belki.İlerleyen günlerde normale dönebilir.Benim kuşum geçici felç olduğunda parmaklar aynı o şekildeydi,iyileşince eskiye döndü.

• Beğen
Tepkiler: Kca
Geri