Karadeniz Pet

kuşumun ayak parmağı...(Resimli)

Paylaşımcı Üye
Kuşumun ayak parmağı sebebini bilmediğim bir şekilde resimdeki gibi oldu ve ben çok korkuyorum sahiplendiğimde mantar probleminden dolayı tırnağı düşmüştü...Ekli dosyayı görüntüle 35903

İltihabik durum var gibi veterinerin görmesi lazım mikrop vüduda yayılmasın. Terramycn sürüp veterinere gidin.

İltihabik durum var gibi veterinerin görmesi lazım mikrop vüduda yayılmasın. Terramycn sürüp veterinere gidin.
Ne yazık ki yaşadığım bölgede sadece vitamin verip gönderiyorlar üzülerek söylemeliyim bu bölgedeki veterinerlerin muhabbet kuşundan anladığını hiç zannettmiyorum bir arkadaş vasıtası ile bir veterinerle iletişime geçmiştim terramycn sür dedi ama işe yaramadı ya da yarıyor ama biraz zaman alacak...

İltihap kurutucu, giderici kremleri araştırın. Ayrıca bu kremlerle beraber ek ağzı yoluyla alınacak ilaca gerek var mı bunu bilemiyorum, ateşi var mı diye kontrol edin.

İltihap kurutucu, giderici kremleri araştırın. Ayrıca bu kremlerle beraber ek ağzı yoluyla alınacak ilaca gerek var mı bunu bilemiyorum, ateşi var mı diye kontrol edin.
Ateşi yok ayrıca normal haline göre bir durağanlığı da yok

O zaman terramycne devam ve dediğim gibi iltihap için kullanılan kremleri araştırın.

Geri