Karadeniz Pet

Kuşumun cinsiyeti nedir

Kutay Şirin

Yeni Üye
Yeni aldığım yavru kuşumun cinsiyetini öğrenmek istiyorum üstatlar yardımcı olabilirse sevinirim.Tarif etmek gerekirse ceresi mavi fakat burun deliklerinin kenarında hafif beyazlık var gibi.

Ben erkeğe döneceğini düşünüyorum. Hareketlerini takip edin. Erkek kuşlar daha iyi ötüyor, bıcır bıcır konuşuyor. İyi günler sağlıklı kuşlar dilerim

Avea inTouch 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben erkeğe döneceğini düşünüyorum. Hareketlerini takip edin. Erkek kuşlar daha iyi ötüyor, bıcır bıcır konuşuyor. İyi günler sağlıklı kuşlar dilerim

Avea inTouch 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam şuan ne hareket var ne ötme var fakat ben eve getireli 2 gün oldu ondan dolayı olduğunu düşünüyorum.

Kremino, albino, lutino veya df tarzı kuşların geneli dişi çıkıyor. Tam olarak kaç aylık bilginiz var mı?

Tam olarak bilmiyorum aldığım yer max. 2 aylık dedi ama tabi bilemiyorum.
Net bisey soyleyemiyorum. Bu durumda olan bir kuş da bende var. 4 veya 5 aylık. Yalnız bir erkek oluyor bir dişi. Bizde çözemedik :) Siz bunu ayırın farklı bi kafese. Mama ve vitamin basın. Biraz gelişsin yağlansın belli olur. Biraz da zaman tabi

Kremino, albino, lutino veya df tarzı kuşların geneli dişi çıkıyor. Tam olarak kaç aylık bilginiz var mı?

Hocam gözünün fotoğrafını çeksem kaç aylık tahmin edebilir misiniz çok küçük olduğunu düşünmeye başladım çünkü gereğinden fazla ürkek kafesin yanına yaklaşınca deli gibi nefes alıp vermeye başlıyo kuş

Hocam gözünün fotoğrafını çeksem kaç aylık tahmin edebilir misiniz çok küçük olduğunu düşünmeye başladım çünkü gereğinden fazla ürkek kafesin yanına yaklaşınca deli gibi nefes alıp vermeye başlıyo kuş
Flash kullanmadan çekebilirseniz iyi olur. Göz bebekleri ışığa duyarlı malum. Tahmin açısından zor olur.

Bu kuşlar hep dişi çıkıyor erkeğini merak ediyorum.rengi çok güzel:)

valla bende merak ediyorum sanırım cere rengi pembe oluyor.Bu cremiolarda çift faktörde cere rengi nasıl oluyor onu bilmiyorum benimkinin gözü siyah çift faktör oluyor o zaman bildiğim kadarıyla ama işte çift faktörlerde cere rengi nasıl oluyor onu bilmiyorum.
Bize pet shop yolu gözüktü erkek diye almıştım değiştircem galiba pek değiştirmek istemesemde.

Geri