Karadeniz Pet

Kuşumun Cinsiyeti ve Yaşı Hakkında

H

Hüseyin Sorucu

Guest
Merhaba arkadaşlar kuşum doğum günümde hediye edildi nişanlımdan benim için çok önemli cinsini yaşını cinsiyetini bilmek istiyorum , cevaplarınızı bekliyorum.
Adını Paşa koydum bu arada :)

Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

1 aydan büyük dişi diye düşünüyorum fotolar tam net değil ama gagası beyaz gibi geldi öyle ise dişi daha yavru birde öneri yeni bir kafes alın hocam kefes çok küçük

dediklerinizi dikkate alıyorum hocam yarın tekrar çekicem .. kafesi büyütücem en kısa zmanda

1-2 aylık dişi gibi duruyor. Yalnız kafes küçük bide akıllı yemliği içten koyunca kuşun hiç hareket alanı kalmamış. Kafes alamıyorsanız akıllı yemliği çıkarıp dışarıdan yemlik takabilirsiniz.

Son düzenleme:
dediklerinizi dikkate alıyorum hocam yarın tekrar çekicem .. kafesi büyütücem en kısa zmanda

kafes önemli kuş rahatlar en azından çok küçük geldi ilgilenin konusun aradan biraz zaman geçtiginde salın kuşu zamanlada size alışacaktır hayırlı olsun çokta tatlı :)

tamam hocam şimdi akıllı yemliği dışarı aldım yanlış takmışım .. erkek dediler çünkü kuş için bilmek istedim bunu .. yarın net foto atarım

Arkadaşlarımın kafes için söylediklerine katılıyorum, ben bakarken darlandım kuşcağız napsın :)

Birde ekstradan söylemek isterim, lütfen ileride "hazır satılan ballı meyveli vitaminli denilen krakerleri" mubişinize yedirmeyin olur mu?

Maşallah pek şirinmiş kerata
Sağlıkla, neşeyle mutlulukla uzun ömrü olsun

Arkadaşlarımın kafes için söylediklerine katılıyorum, ben bakarken darlandım kuşcağız napsın :)

Birde ekstradan söylemek isterim, lütfen ileride "hazır satılan ballı meyveli vitaminli denilen krakerleri" mubişinize yedirmeyin olur mu?

Tesekkur ederim o vitamin dediginiz neden sakincali acaba..

Tesekkur ederim o vitamin dediginiz neden sakincali acaba..

"Meyveli/ ballı / vitaminli kraker" dedikleri zıkkımlar sadece kimyasal yığını.
Birbirine yapıştırmak için kimyasallar kullanılıyor ve hiç bir faydası yok.
Bunun yerine forumda mevcut olan evde ballı kraker yapımını denemeni öneririm

Her şeyin doğalı güzel, vitaminlerinde

Burdana bakabilirsin --> http://www.muhabbetkusu.com.tr/bakim-besleme-uretim-ve-yetistirilmesi/muhabbet-kuslariniz-icin-balli-kraker-yapimi-280.html

"Meyveli/ ballı / vitaminli kraker" dedikleri zıkkımlar sadece kimyasal yığını.
Birbirine yapıştırmak için kimyasallar kullanılıyor ve hiç bir faydası yok.
Bunun yerine forumda mevcut olan evde ballı kraker yapımını denemeni öneririm

Her şeyin doğalı güzel, vitaminlerinde

Burdana bakabilirsin --> http://www.muhabbetkusu.com.tr/bakim-besleme-uretim-ve-yetistirilmesi/muhabbet-kuslariniz-icin-balli-kraker-yapimi-280.html

Çok güzel ortaam :)

yada benim yaptıgımı yapabilir
http://www.muhabbetkusu.com.tr/bakim-besleme-uretim-ve-yetistirilmesi/mubislere-balli-kraker-yapma-zamani-19590.html

Son düzenleme:
Geri