Karadeniz Pet

kuşumun dışkısı açık yeşil

Kenan Yenici

Yeni Üye
babamlar bazlama vermiş hemde yarım ekmek kadar sonra kuşun dışkısı açık yeşil oldu ortasındada çok az karınca kafası kadar beyaz bişey var

babamlar bazlama vermiş hemde yarım ekmek kadar sonra kuşun dışkısı açık yeşil oldu ortasındada çok az karınca kafası kadar beyaz bişey var
Yediği şeyden kaynaklıdır büyük ihtimalle sıkıntı yapmayın ve gözlemleyin hâlâ aynı dışkılıyor mu hâlâ aynı dışkılıyor işe foto atın bakalım

Yeme içmesi etkili oluyor. Sürekli devam ediyorsa farklı bir durum olabilir. Bunların yanısıra bazlama vermeyin hocam :D Uyarın evdekileri aman diyim. İyi yaptım sanıyolar muhtemelen, hoşlarına gidiyor ama tehlike hep.

Yeme içmesi etkili oluyor. Sürekli devam ediyorsa farklı bir durum olabilir. Bunların yanısıra bazlama vermeyin hocam :D Uyarın evdekileri aman diyim. İyi yaptım sanıyolar muhtemelen, hoşlarına gidiyor ama tehlike hep.
ben sürekli söylüyorum beni anlamıyolar kuşla konuşmak için sessiz ses tonu ile konuşmak gerekiyor dimi babamlar kafese vurup bağırarak konuşuyorki kuş seviyo zannediyor 2 gün önce beni ısırmayan dişi kuş ısırmaya başladı artık

Geri