Karadeniz Pet

Kuşumun dışkısı biraz sıvı

Sarışın kuş

Meraklı Üye
Herkese Öncelikle merhaba benim erkek muhabbet kuşum dün biraz uzun bir kaka yapıyordu rengi kahveringiydi bugün babamın omzundayken kakasını yaptı ve aşağı doğru su aktı yani normalde ishal denir ama kuşumun anüs kısmında bir dışkı bulaşması yok konuşan bir kuş ve hayla konuşuyor kabarık durmuyor böyle arada uyukluyor ama onun dışında yanında eşide var kur yapıyor ona bu sıkıntı olurmu acaba büyük ihtimal uyuklamasinin sebebide biz biraz geç yatarız o yüzden olabilir çok stres oldum lütfen yardım edin birşey yapmama gerek varmi

Birde söylemeyi unuttuğum birşey var kuşum kalamar kemiği çok tüketiyor dişi hiç tuketmezken erkek akşam hep tüketiyor kuş kumuda var ondanda yiyor

@Sarışın kuş bence telas edeceginiz bir sey yok. Ama siz diskilarin fotografini atin bilgili arkadaslar yardim eder. Bizimkisi de uyukluyor cok degil ama dediginiz gibi biraz gec yatariz

Kusura bakmayin iyi geceler fotoğraf atamam büyük ihtimal anlattığımin aynısı zaten ama yinede denerim

En kotu yarin atarsiniz. Stresinizi telasinizi cok iyi anliyorum cunku bende de o panik var. insallah bir sikintisi yoktur.

Screenshot_2021-08-11-12-20-06-90_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Geri