Karadeniz Pet

Kuşumun Dışkısı etrafında sarı leke bırakıyor.

rio

Meraklı Üye
Son zamanlarda kuşumun dışkısı etraf
WhatsApp Image 2021-06-15 at 23.40.36.jpeg
ında sarı leke bırakıyor ve rengi de sarıya yaklaşmaya başladı. Nesi olabilir lütfen yardım edin..

Bu şekilde beyazlaşma pankreas sorununu işaret edebiliyor. Bu şekilde çıkarım yapmak zor. Probiyotik kullanıyor musunuz?

kullanıyorum evet probiyotik

dynazm 250 mi öylr bişey kullanıyordum yeni bitti hafta bir vermeye çalışıyorum az mı geliyordur

dynazm 250 mi öylr bişey kullanıyordum yeni bitti hafta bir vermeye çalışıyorum az mı geliyordur
Diazyme ben önermiyorum. Kuşunuzun dışkıları iyi görünmüyor. Tahlil imkanı varsa yaptırın. Ayrıca ek belirtiler varsa yazın. @Recai SULAMİS baksın.

Şu an için probiyotik veya elektrolit takviyesi yapabilirsiniz.

Probiyotik olarak entrobac ın ürününü kullanabilirsiniz.

Dışkı etrafındaki sarı lekeler enfeksiyon belirtisi. Beyazlaşmada arkadaşın dediği gibi. Şu anda durum kötü değilken veterinere götürüp test/tahlil yaptırın bence.

Probiyotik olarak entrobac ın ürününü kullanabilirsiniz.

Dışkı etrafındaki sarı lekeler enfeksiyon belirtisi. Beyazlaşmada arkadaşın dediği gibi. Şu anda durum kötü değilken veterinere götürüp test/tahlil yaptırın bence.
evet dediğiniz probiyotiğe geçtim yeni. nerden enfeksiyon kapıyor bu çocuk anlamıyorum o kadar da dikkat ediyorum herşeyine..

evet dediğiniz probiyotiğe geçtim yeni. nerden enfeksiyon kapıyor bu çocuk anlamıyorum o kadar da dikkat ediyorum herşeyine..
Yemlerien dikkat edin. Suluğunu elinizden geldiğinde günlük değiştirmeye çalışın. Kafesi dezenfekte edin, en kötü ayda 1 kere. Zefiran ya da elma sirkeli su ile.

Geri