Karadeniz Pet

Kuşumun dışkısı saydam ve su gibi

LİMON<3EGE

Meraklı Üye
Merhabalar. Kuşum dizimdeydi ve dizim ıslandı gözlemleye başladım ve sanki dışkılıyormuş gibi poposundan şu gibi renksiz sıvı çıktı. İçinde hiçbir yeşil leke vs. Yoktu sadece su gibiydi. Ne olabilir yardım edin lütfen.

Haydarın yazın su tüketimi çok olduğunda dediğiniz gibi oluyordu arada sırada.Bu dönemi isterseniz probiyotikle destekleyiniz ayrıca dışkılarını takip edip güncel paylaşırsanız daha sağlıklı yorum yapma şansımız olabilir.Geçmiş olsun.

Haydarın yazın su tüketimi çok olduğunda dediğiniz gibi oluyordu arada sırada.Bu dönemi isterseniz probiyotikle destekleyiniz ayrıca dışkılarını takip edip güncel paylaşırsanız daha sağlıklı yorum yapma şansımız olabilir.Geçmiş olsun

Merhabalar. Kuşum dizimdeydi ve dizim ıslandı gözlemleye başladım ve sanki dışkılıyormuş gibi poposundan şu gibi renksiz sıvı çıktı. İçinde hiçbir yeşil leke vs. Yoktu sadece su gibiydi. Ne olabilir yardım edin lütfen.
Bu sabah yumurta maması vermiştim

Değişik yiyeceklerden de olabilir siz takip edin dışkılarını ona göre hareket ederiz :)

Ve bunu 2 dk ara ile yaptı

Olabilir öenmli olan sürekli hale dönmemesi ben yazın çok korkmuştum sizin gibi ama yaz bitti o tarz dışkı sorunumuzda bitti.Dediğiniz gibi belkş değişik beslenmesinden kaynaklı olabilir sitede probiyotik önerileri mevcut isterseniz edinin bir tane bende aldım bakalım inş dahada sağlıklı olurlar hepsi.Kafes tabanına kağıt havlu koyup dışkı takibi yapın isterseniz.

Olabilir öenmli olan sürekli hale dönmemesi ben yazın çok korkmuştum sizin gibi ama yaz bitti o tarz dışkı sorunumuzda bitti.Dediğiniz gibi belkş değişik beslenmesinden kaynaklı olabilir sitede probiyotik önerileri mevcut isterseniz edinin bir tane bende aldım bakalım inş dahada sağlıklı olurlar hepsi.Kafes tabanına kağıt havlu koyup dışkı takibi yapın isterseniz.
Teşekkür ederim😊😊🙏🙏

Geri