Karadeniz Pet

Kuşumun dışkısında bi anormallik var

• Konbuyu başlatan fatih4234
  • Başlangıç tarihi
F

fatih4234

Guest
Yaklaşık 4 aylık muhabbet kuşumun dışkısında anormallik var. Yanıdında yaklaşık 1 yaşında muhabbet kuşu daha var. O ishal olmuştu acaba ondan birşey geçmiş olabilir mi? https://www.dropbox.com/s/8n0bzsvgxygsczo/2014-05-24 15.34.19.jpg kahverengi olan onun dışkısı. Kabız mı oldu ki diye kıvırcık veya salatalık yedirmeye çalıştım ama yemiyor yardımlarınızı bekliyorum

Kuşunuzda kabarma var mı?

ishal olmuş kuşa kıvırcık veya salatalık değilde haşlanmış patates verseniz daha iyi olur sağlığı açısından..bıde ıç yulaf verin . eğer ilerlemişse petshoptan avidare bağırsak için alınız.geçmiş olsun

ishal dışkının rengi olmaz kardeşim o yedikleriyle alakalıdır.ishal kuşun dışkısı vıcık olur suyu dıskısından çok olur..çoğu hastalığın belirtisi ishaldir..ama ilk önce ishalı önlemek gerekir.bu insanda da aynıdır zehirlenmiş bir insana doktor önce ishalın varmı diye sorar.ona göre önce ishal ilacı verir..

Salatalık , marul vs. türü yiyeceklerden kaynaklanabilir bir süre bu tür yiyecekleri vermeyin dışkıda herhangi bir değişme olmuyorsa kuşunuzun bağışıklık sistemi zayıflamışlar beslenmesine dikkat edin.

Şuan dışkısı normal attığım fotoğraf birkaç gün öncesine aitti ancak hala kahverengi dışkılıyor bu dışkının yeşil olması gerekmez mi. Önceki kuşumu ishalden kaybettim bu yüzden biraz titizim kusura bakmayın.

Geri