Karadeniz Pet

Kuşumun durumu kötü bakarmısınıx

Burın delikleri için öneride bulunayım geri kalanlarına umarım Selçuk bey yorum yapar. 1 çay kaşığı sirke ile 4 çay kaşığı suyu karıştırın bu karışıma pamuklu çubuğu batırın ve delikleri düzenli olarak silin.(günde iki, açılana kadar)

Burın delikleri için öneride bulunayım geri kalanlarına umarım Selçuk bey yorum yapar. 1 çay kaşığı s
Burın delikleri için öneride bulunayım geri kalanlarına umarım Selçuk bey yorum yapar. 1 çay kaşığı sirke ile 4 çay kaşığı suyu karıştırın bu karışıma pamuklu çubuğu batırın ve delikleri düzenli olarak silin.(günde iki, açılana kadar)

irke ile 4 çay kaşığı suyu karıştırın bu karışıma pamuklu çubuğu batırın ve delikleri düzenli olarak silin.(günde iki, açılana kadar)

Gözünüz aydın.

solunumla ilgili sorunların hemen hemen hepsini okudum bir şey dikkatimi çekti buradaki insanların sorunlarına sürekli ahaaa işte bu mantar olmuş şeklinde cevaplar veriyorsunuz. adam flagyle devam etseydi kuşunu kaybedecekti ama akıllılık edip uzman bir veterinere götürüp analiz yaptırmış. lütfen sorunun kaynağını bilmeden insanları yanlış yönlendirmeyin. aynı sorunlar önceki kuşumda vardı ben de önceki kuşumda forumlardaki yazılara bakarak flagyl vererek kuşu yordum ölümüne sebep oldum. önce sorunun kaynağı belirlenmeli rastgele ilaçla hastalık daha da kötüye gidiyor

Geri